Plebiscyt Słowa: Niedźwiedzie Biznesu czekają na lepszy czas

  • 28.03.2020, 06:47
  • Redakcja
Plebiscyt Słowa: Niedźwiedzie Biznesu czekają na lepszy czas
Dziś mieliśmy rozpocząć głosowanie na kandydatów do tytułu Niedźwiedzie Biznesu. Stan epidemii wprowadzony przez polski rząd i wciąż rozprzestrzeniający się wirus COVID-19 zmusza nad do zawieszenia w czasie tak plebiscytu, jak i ceremonii dekoracji zwycięzców.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników oraz gości wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu postanowiliśmy przełożyć ceremonię dekoracji zwycięzców na czas, kiedy sytuacja w regionie i całym kraju wróci do normy. W obliczu rozprzestrzeniania się koronawirusa i kolejnych zgonów z powodu zakażeń, nie mogliśmy podjąć innej decyzji. Jednym z warunków ograniczenia rozprzestrzenia się koronawirusa jest jak najmniejsze mieszanie się populacji, zarówno w obrębie województwa, jak również z uwzględnieniem przyjazdu osób spoza województwa.  

- Na bieżąco monitorujemy sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa  w Polsce i na świecie. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości zmuszeni jesteśmy odwołać galę Niedźwiedzi Biznesu i uzbroić się w cierpliwość do czasu, gdy jej organizacja będzie możliwa. Gala odbędzie się zgodnie z założeniami w ekskluzywnych wnętrzach Dworu Drobin, tyle, że w drugiej połowie roku, kiedy sytuacja powinna się już ustabilizować 

- mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia.

Do naszego plebiscytu zgłosiło się już ponad 50 przedsiębiorstw, a wciąż napływają kolejne zgłoszenia, które prezentujemy na naszych łamach. Tytuły Niedźwiedzie Biznesu przyznane zostaną w  kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo (do 9 pracowników), Małe Przedsiębiorstwo (10-49 pracowników), Średnie Przedsiębiorstwo (50-249 pracowników) i Duże Przedsiębiorstwo (powyżej 250 pracowników), Produkt Roku, Biznesmen Roku, Inwestor Roku i Dobroczyńca Roku.  Przyznany zostanie również honorowy tytuł Ambasadora Biznesu. 

Dziś prezentujemy dwie kolejne firmy i na tym zawieszamy prezentacje. Sylwetki wszystkich nominowanych przypomnimy na łamach Słowa Podlasia, tuż przed rozpoczęciem głosowania. Dziś nie jesteśmy w stanie określić kiedy to będzie. Wierzymy, że będzie to druga połowa roku ale nie określamy konkretnej daty. Pozostajemy z nadzieją i mocną wiarą w to, że epidemię uda się szybko ugasić. Życzymy wszystkim przedsiębiorcom dużo zdrowia i wytrwałości w tym jakże trudnym dla biznesu czasie. Nie żegnamy się więc, tylko mówimy: Do zobaczenia!

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe