Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 lutego 2026 16:29
Reklama
Reklama
Reklama

Biała Podlaska: Kup kebab - wspomóż Wspólny Świat!

Kilka miesięcy temu odbyła się akcja sprzedaży kebabów na rzecz Szymonka Kulawczuka. Tym razem właściciele Baru Kebab Ireneusz Olesiejuk i Ewelina Krekora chcą wesprzeć stowarzyszenie "Wspólny Świat". Dlatego już w niedzielę, 20 września organizują akcję sprzedaży fastfoodów na rzecz budowy Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem w Białej Podlaskiej.
Biała Podlaska: Kup kebab - wspomóż Wspólny Świat!

Ireneusz Olesiejuk i Ewelina Krekora, właściciele Bar Kebab przy ul. Jana III Sobieskiego (tuż przy rondzie na Terebelskiej, naprzeciwko McDonald's) organizują akcję charytatywną na rzecz stowarzyszenia Wspólny Świat. Cały dochód ze sprzedaży fast food w niedzielę 20 września przeleją na konto stowarzyszenia, a to bezpośrednio wesprze budowę Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem w Białej Podlaskiej. Pieniądze będzie też można wrzucać do puszek stojących w tym dniu obok kasy. Dodatkowo każde dziecko, którego rodzic kupi kebaba otrzyma watę cukrową gratis. Budka z kebabami będzie otwarta w godz. 12:00-19:00. Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji!

Więcej na temat akcji w najbliższym wydaniu naszego tygodnika.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

dobry kebab 14.11.2024 13:02
Komentarz zablokowany

Gówno 10.07.2024 15:18
To jest skandal i porażka

Hhh 10.09.2020 00:31
Bramę naucz się zamykac rano

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Duda-miał ,,złoty róg,, ...Treść komentarza: Niech Andrzej Duda przypomni sobie pewien wieczór spędzony wraz z tłumami pełnych nadziei na zmiany ludzi na Placu Wolności w Białej Podlaskiej, w listopadzie 2015 r. Nigdzie w Polsce tylu ludzi na spotkanie z Dudą już nie przyszło... Później Andrzej Duda, jako Prezydent R.P. nadzieje wszystkich tych ludzi, którzy wtedy tam byli, roztrwonił, marnie roztrwonił... ale ładnie wtedy przemawiał, ładnie...Data dodania komentarza: 3.02.2026, 15:00Źródło komentarza: Były prezydent odpowiada Stefaniukowi: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”Autor komentarza: Chudy RójTreść komentarza: Przełożony im polewał i pił z nimi? Przełożony nie ma obowiązku biegać z alkomatem przez całą zmianę, chudy umysłowo chłopaczku.Data dodania komentarza: 3.02.2026, 11:17Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: Rolnik - maniaku,Treść komentarza: Robią zbiórkę bo mogą. Nikt cię nie zmusza do wpłacania. Inna sprawa że widać jaki z ciebie rolnik, skoro masz czas zajmować się wypisywaniem pierdół w internetach.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 21:54Źródło komentarza: Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Janko Muzykant vel FujarkaTreść komentarza: Jesteś pewien, że za twoje mają pobory? Prześledziłeś drogę każdej złotówki z twoich podatków, o ile je cwany Januszku płacisz?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 21:52Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwościAutor komentarza: Janko MuzykantTreść komentarza: Zacznijmy od tego, że w służbach ręka rękę myje. Zawartość % to nie są dane wrażliwe (ogłaszane wszem i wobec jak ktoś zostanie zatrzymany) Piją za swoje, lecz pobory mają za moje. Chciałbym wiedzieć czy po piwie czy po szklanie?. Jeżeli to służba celno-drogowa to gdzie pili. Pod jałowcem czy na stołówce. Jeżeli pod jałowcem to jak dojechali na oddział. Jeżeli ktoś jest na świeczniku to ma od niego bić blask nie swąd knota. Nie dość że Janusz to jeszcze fujara.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 17:04Źródło komentarza: Funkcjonariusze z Terespola zwolnieni po kontroli trzeźwości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama