Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 19:35
Reklama
Reklama

Zwycięstwa naszych drugoligowców

Brawa dla naszych drugoligowych zespołów! Zarówno siatkarki AZS AWF Biała Podlaska jak i siatkarze Trójki Międzyrzec Podlaski sięgnęli po wygrane w swoich halach. Spotkania ze względu na wprowadzone przez rząd obostrzenia rozgrywane były bez udziału publiczności.
Zwycięstwa naszych drugoligowców

Autor: Arkadiusz Kielar

II LIGA SIATKAREK:

AZS AWF Biała Podlaska - Ósemka Siedlce 3:1 (22:25, 25:23, 25:21, 25:23)

AZS AWF: Słotarska, Więckowska, Duma, Rokicka, Kandora, Teodorska, Popiel (libero) oraz Kryńska, Choina, Milewska, Łukaszuk.

II LIGA SIATKARZY:

Trójka Międzyrzec Podlaski – AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:19, 25:19, 25:18)

Trójka: Roszkowski, Sobieszczak, Gaładyna, Trąbka, Jurkowski, Gołębiowski, Michał Bielecki (libero) oraz Nowacki, Matraszek, Kryszczuk, Jankuniec, Lechowski, Niziński, Maciej Bielecki.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama