Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 19:34
Reklama
Reklama

Najlepsza z Polek w mistrzostwach świata

Rekord życiowy i 28. miejsce w stawce - najlepsze z Polek. Izabela Paszkiewicz z Terespola startowała w mistrzostwach świata w półmaratonie w Gdyni i pokazała się z bardzo dobrej strony.
Najlepsza z Polek w mistrzostwach świata

Autor: Archiwum Izabeli Paszkiewicz

Złoty medal wywalczyła Kenijka Peres Jepchirchir, jej czas to 1 godzina, 5 minut i 16 sekund. Z czwórki Polek od początku najwyżej plasowała się Izabela Paszkiewicz, zajmując ostatecznie 28. miejsce z czasem 1:10.52, to jej nowy rekord życiowy. Drużynowo zwyciężyły Etiopki, a Polki zajęły wysoką siódmą lokatę, najwyższą w historii.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama