Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 18:46
Reklama
Reklama

Gmina Drelów: ZOL przyjął już pierwszych pacjentów

Nowy gmach łózeckiego ośrodka opiekuńczo-leczniczego zatętnił życiem. Pierwsi pacjenci zostali już zakwaterowani, a opiekę nad nimi sprawuje wykwalifikowany personel medyczny. 
Gmina Drelów: ZOL przyjął już pierwszych pacjentów

Autor: Anna Ostapiuk

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Łózkach to efekt starań o rozwinięcie działalności dotychczasowego ZOL mającego siedzibę w Międzyrzecu Podlaskim przy ulicy Wiejskiej, który realizował świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze w ramach opieki długoterminowej od 2017 r. Dotychczasowa placówka dysponowała zaledwie 15 miejscami dla pacjentów, a jej obłożenie wynosiło 100 procent.

Nowo otwarty ośrodek dostosowany jest do przyjęcia nawet 85 podopiecznych. Zaczął funkcjonować od 8 października. Przeniesieni z Międzyrzeca kuracjusze zajęli pierwsze łóżka, a kolejni będą sukcesywnie przyjmowani z dotychczasowej kolejki oczekujących. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 20 października


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama