Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 18:32
Reklama
Reklama

Gmina Międzyrzec Podlaski: Termomodernizacja szkół zakończona

Zakończono prace termomodernizacyjne budynków szkół podstawowych na terenie gminy. Remonty placówek w Rzeczycy i Halasach kosztowały łącznie ponad 5 milionów złotych.
Gmina Międzyrzec Podlaski: Termomodernizacja szkół zakończona

Autor: UG Międzyrzec Podlaski

Międzyrzecki samorząd zakończył właśnie realizację części projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków szkół z terenów gminy Międzyrzec Podlaski”. Głównym jego celem jest poprawa jakości środowiska naturalnego na terenie samorządu, co ma wpłynąć na wzrost jakości życia lokalnej społeczności oraz zwiększenie konkurencyjności obszaru.

Dodatkowo zadanie zakłada również zoptymalizowanie działań zwiększających efektywność energetyczną sektora publicznego, łagodzenie zmian klimatu poprzez ograniczenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery oraz zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 27 października


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama