Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 08:18
Reklama
Reklama

Zwycięstwo w stolicy

Brawa dla pierwszoligowych piłkarzy ręcznych AZS AWF Biała Podlaska, którzy w Warszawie okazali się lepsi od rywali z AZS UW.
Zwycięstwo w stolicy

Autor: Arkadiusz Kielar

AZS UW Warszawa – AZS AWF Biała Podlaska 26:33 (15:16)

AZS AWF Biała Podlaska: Adamiuk, Kozłowski – Bekisz 7, Ziółkowski 7, Polok 6, Stefaniec 6, Niedzielenko 5, Kandora 1, Łazarczyk 1, Dorofiejew.

Bialczanie ograli zespół, w którym występują byli gracze AZS AWF: Witalij Titow i Piotr Ner. W ekipie z Białej Podlaskiej nie mogli zagrać Przemysław Urbaniak i Michał Banaś, a w 40 minucie czerwoną kartkę zobaczył Łukasz Kandora.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.  

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama