Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 07:28
Reklama
Reklama

Nasze siatkarskie zespoły walczyły o drugoligowe punkty

Siatkarki AZS AWF Biała Podlaska o kolejne punkty w drugiej lidze walczyły w Legionowie, z kolei drugoligowi siatkarze Trójki Międzyrzec Podlaski rozegrali dwa zaległe spotkania.
Nasze siatkarskie zespoły walczyły o drugoligowe punkty

Autor: Adam Trochimiuk

Siatkarki AZS AWF przegrały na wyjeździe z rywalkami z LTS Legionovii Legionowo 0:3. - Próbowaliśmy robić co się dało, ale przy tej dyspozycji Legionovii było ciężko – mówi Wojciech Ignatiuk, trener bialskiej drużyny. - Gospodynie cały mecz grały równo i postawiły nam bardzo trudne warunki.

Siatkarze Trójki najpierw przegrali we własnej hali z rywalami z SMS PZPS II Spała 2:3, a następnie pokonali na wyjeździe MOS Wola Warszawa 3:1.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama