Finał konkursu Pszczelarz Roku odbył się w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jury doceniło nie tylko walory miodu produkowanego w pasiekach pani Anny, ale również jej zaangażowanie w promocję pszczelarstwa. - Pszczelarzem jestem od 20 lat. Zaczynałam od kilku, dziś mam zarejestrowanych ok. 70 rodzin pszczelich. Obecnie to mój sposób na życie, połączony z pasją. Pracy jest dużo, ale przynosi ona efekty, klienci zadowoleni są z mojego miodu, wracają co roku. To najlepsza reklama. Dla mnie to wyróżnienie jest ogromną radością i dowodem na to, że ten trud został doceniony. Tym bardziej, że otrzymałam nagrodę w zupełnie nowej kategorii, po raz pierwszy bowiem została przyznana nagroda dla pszczelarza współpracującego z rolnikiem – mówi o sobie pani Anna.
Reklama
Gmina Czemierniki: Najlepszy pszczelarz w kraju
Anna Arbaczewska została Pszczelarzem Roku 2020 w konkursie ogólnopolskim. Do konkursu wytypował ją wojewódzki zarząd związku pszczelarskiego, wraz z grupą innych pszczelarzy Lubelszczyzny. Z finału wróciła z tytułem Pszczelarza Roku 2020.
- (joan)
- 03.01.2021 11:29

Data dodania:
03.01.2021 11:29
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Feliks
Treść komentarza: "Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu," Poważnie?. Ale odkrycie.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 18:27
Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby
Autor komentarza: as
Treść komentarza: Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu, ale generalnie lepiej mieć, ta funkcja mimo niepotrzebnych wezwań czasami, uratowała już wielu ludzi.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:44
Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby
Autor komentarza: Bolek
Treść komentarza: Już specjalnie rower kupiłem, na tą okazję
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:05
Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia
Autor komentarza: Jasam
Treść komentarza: Ja też
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50
Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia
Autor komentarza: Band-up - maniaku,
Treść komentarza: A kto ma zapłacić? Ubezpieczalnia z OC moturzysty albo UFG jeśli moturzysta ubezpieczenia nie miał. Poza tym - kto durno pyta, ten.. pyta.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 01:30
Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze