Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 18:15
Reklama
Reklama

Łomazy rozbudują sieć wodociągową

Jak informuje wójt Jerzy Czyżewski, gmina otrzymała dofinansowaniem na budowę sieci wodociągowej w miejscowościach Jusaki-Zarzeka i Wola Dubowska.
Łomazy rozbudują sieć wodociągową

- W ramach inwestycji zostanie wykonanych blisko 13 km sieci wodociągowej wraz z przyłączami oraz 21 przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Łomazy - mówi wójt. Wartość inwestycji to 1 950 299,15 zł, z czego dofinansowanie, które otrzymała gmina, wynosi ponad 1 mln zł. Inwestycja zostanie zrealizowana dzięki dofinansowaniu na operacje typu „Gospodarka wodno-ściekowa”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 2020. Prace zaplanowano na 2021 rok.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama