Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 22:33
Reklama

Gmina Rossosz: Wiosna na zdjęciach mieszkańców gminy

Miejscowy ośrodek kultury zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. "Przebudzenie wiosny 2021". Zadaniem jest wykonanie zdjęć, ukazujących przyrodę w okresie wiosennym.
Gmina Rossosz: Wiosna na zdjęciach mieszkańców gminy
Autor: Adam Trochimiuk/Archiwum

Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Rossoszu. Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęć na terenie gminy, ukazujących przyrodę w okresie wiosennym. Fotografie mogą przedstawiać krajobrazy np. lasy, ogrody, łąki, pola; prace ludzi związane z tą porą roku, jak i wiosenne detale np. rośliny lub zwierzęta. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy, bez względu na wiek.

Aby wziąć udział w rywalizacji należy na adres e-mail: [email protected], przesłać zdjęcia o tematyce konkursowej (wielkość pojedynczego pliku nie większa niż 3MB, format pliku *.jpg), w tytule wiadomości wpisując "Konkurs Przebudzenie Wiosny" oraz imię i nazwisko autora oraz nazwę miejscowości, z której pochodzi.

Pliki powinny też zostać opatrzone tytułami zdjęć. Na konkurs można przesłać maksymalnie 3 prace. Do każdego wysyłanego zestawu musi zostać dołączone (po wypełnieniu i zeskanowaniu lub sfotografowaniu) oświadczenie zgody z regulaminem. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 kwietnia.

Szczegółowe informacje oraz oświadczenie dostępne są na stronie www.gok.rossosz.pl. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i dyplomy.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ninek 04.04.2021 03:44
A inni nie mogą brać udziału?

Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama