Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 19:15
Reklama
Reklama

Gmina Ulan-Majorat: Samorząd wita noworodki

Samorząd gminny wyszedł z ciekawą alternatywą. Chce powitać na świecie każdego nowego mieszkańca. Służyć ma temu gminny program „Witamy na świecie”. Nowo narodzeni ulanianie otrzymają od samorządu maskotkę, ręcznik, pieluchy i chusteczki nawilżone wraz z listem od wójta.
Gmina Ulan-Majorat: Samorząd wita noworodki

Autor: UG Ulan-Majorat

- Narodziny dziecka to niezwykłe wydarzenie dla każdej rodziny. My również pragniemy włączyć się w ten radosny moment i tym gestem przywitać malucha na świecie. Liczymy, że dzięki takim małym inicjatywom aż po inwestycje takie jak np. żłobek, przyczynimy się do rozwoju ulańskich rodzin, a nasza gmina będzie chętniej wybierana jako miejsce do zamieszkania, życia i wychowania dzieci – mówi wójt Jarosław Koczkodaj

Każdy świeżo upieczony rodzic, który jest zameldowany w gminie może złożyć odpowiedni formularz, który dostępny jest na stornie internetowej www.ulanmajorat.pl lub w urzędzie gminy. Powitalny prezent otrzymają rodzice maluchów, które nie ukończyły 3 miesięcy.  Czas odbioru zestawu dla maluszka należy uzgadniać telefonicznie  (tel. 83 351 80 69).    


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama