Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 marca 2026 07:32
Reklama
Reklama

Biała Podlaska: Poszukaj swoich korzeni

Każdy, kto czuje już w sobie żyłkę genealoga już niebawem będzie mógł wziąć udział w wyjątkowym spotkaniu.
Biała Podlaska: Poszukaj swoich korzeni

Autor: fot. pixabay.com/poglądowe

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza na spotkanie Klubu Genealogicznego "W poszukiwaniu korzeni". Impreza odbędzie się w środę, 9 czerwca o godzinie 15:30 w Dziale Wiedzy o Regionie bialskiej biblioteki.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać sposoby na odnalezienie informacji o swoich przodkach oraz dowiedzieć się jak uzyskać pomoc w tworzeniu drzewa genealogicznego. Organizatorzy czekają też na tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z poszukiwaniem swoich przodków albo osoby, które chcą poznać fascynujące fakty z życia swojej rodziny sprzed kilku pokoleń. 

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 83 341 60 11 (w godzinach 7:30-15:30) bądź mailowo pod adresem [email protected]. Klub genealogiczny "W poszukiwaniu korzeni" działa od kilku lat przy MBP. Jego członkowie zajmują się poszukiwaniem swoich przodków oraz odkrywają historie swoich rodzin, miast i wsi.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: RollsTreść komentarza: Super pomysł na park handlowy w tym miejscu. Trzymam kciukiData dodania komentarza: 19.03.2026, 18:42Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Miejskie ambicje czy pazerność obecnego wójta? Mało że zarabia aktualnie niewiele mniej od prezydenta kraju? Ale jak się stworzyło swój folwark gdzie on podniesie zarobki radnym to i radni chętnie mu podnoszą... Za publiczne pieniądze można się bawić, nie?Data dodania komentarza: 19.03.2026, 10:24Źródło komentarza: Sarnaki pozostaną wsią. Obawy o portfel wygrały z miejskimi ambicjamiAutor komentarza: To nie komuna ....Treść komentarza: Nikt nie obraża niczyich uczuć religijnych , nie ma nienawiści na tle rasowym , seksistowskim , nie ma wulgaryzmów we wpisach . Więc o czym Ty tu wypisujesz ? To nie komuna i cenzura .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklistaAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: A ta przyczepa to jest dopuszczona do ruchu ? Ma badania techniczne podbite ? Jest oświetlenie i co najważniejsze jest zarejestrowana w wydziale komunikacj ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:57Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w lesie. 58-latek zginął podczas wycinki drzewAutor komentarza: Aaa- maniaku, chory maniaku,Treść komentarza: A kto Ci każe czytać ? Nie wchodź na stronę i nie czytaj . Jest wolnosć słowa , każdy może się wypowiedzieć . Po co tu włazisz i czytasz ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:51Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama