Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 14:12
Reklama

Doma Developer

Doma Developer

Działalność firmy Doma Developer polega na zakupie gruntów przeznaczonych na inwestycje budowlane i realizacji budownictwa mieszkaniowego. - Dysponujemy ponad 20 letnim doświadczeniem w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych na terenie kraju, jak i za granicą. Chcemy zaspokoić potrzeby klientów ceniących sobie komfort i oryginalność poszukujących wysokiej jakości domów za rozsądną cenę. Dbając o komfort przyszłych mieszkańców, oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta - opowiada właściciel Robert Kulikowski.

Doma Developer realizuje dużą inwestycję - osiedle Vila Park. Oferuje domy za miastem w cenie mieszkania, które dają komfort korzystania z uroków miasta, jak i podmiejskiej miejscowości. Firma proponuje spełnienie marzeń o domu, ale bez stresów związanych z biurokracją urzędów, pozwoleniami, projektami, nadzorami budowlanymi i bez kontaktu z niekompetentnymi wykonawcami. - Realizowane przez nas projekty są zarządzane bezpośrednio przez nas, skupiamy się na doborze wykwalifikowanej kadry z branży architektonicznej i budowlanej, która pod naszym kierownictwem dba o jakość i terminowość inwestycji. Nasza firma udziela 5 letniej gwarancji na wykonane inwestycje - zapewnia przedsiębiorca. 

Doma Developer ma siedzibę przy ul. Szymanowskiego 33 w Białej Podlaskiej.

Doma Developer SMS O TREŚCI SPMK.5 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama