Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 06:49
Reklama

2 M Clinic

2 M Clinic

2M Clinic powstało w 2020 roku. To wielospecjalistyczne centrum medyczne w Białej Podlaskiej, które zapewnia opiekę nad pacjentami na najwyższym poziomie. Pracują w nim lekarze specjaliści, za którymi stoi ogromny dorobek naukowy i doświadczenie w pracy z pacjentami, także w placówkach szpitalnych.

2M Clinic zapewnia kompleksową opiekę nad pacjentami z problemami urologicznymi, którzy mogą liczyć na pomoc znanych i cenionych w środowisku medycznym lekarzy specjalistów, takich jak dr n. med. Maciej Kisiel – właściciel kliniki. W centrum przyjmują między innymi eksperci z chirurgii ogólnej, naczyniowej, onkologicznej oraz endokrynologii, kardiologii, proktologii, reumatologii, psychiatrii, fizjoterapii uroginekologicznej, gastroenterologii, onkologii i nefrologii.

Do dyspozycji pacjentów jest również Poradnia Leczenia Bólu, gabinet badań ultrasonograficznych (USG) i gabinet zabiegowy. W maju 2021 w rodzinie 2M Group pojawił się nowy projekt - 2M Estetic. Dzięki temu pacjenci mają możliwość poddać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Klinika ma swoją stronę internetową www.2mclinic.pl. na której znajdują się informacje na temat oferty, proponowanych zabiegów oraz lista lekarzy specjalistów przyjmujących w centrum. Klinikę można znaleźć również na Facebooku po wpisaniu 2M Clinic oraz Instagramie pod nazwą 2m_estetic. Placówka mieści się przy Batorego 14/2B w Białej Podlaskiej.

2M Clinic SMS O TREŚCI SPMP.9 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama