– Nasze spotkania są doskonałym preludium do stawiania pierwszych kroków w rozpoczęciu przedszkolnej przygody, uczą współpracy w grupie rówieśniczej oraz rozwijania swoich umiejętności poprzez udział w zabawach ruchowych, prostych pracach plastycznych - zachęcają bibliotekarze
Zajęcia są przygotowywane tak, aby każde dziecko miało okazję do samodzielnej wypowiedzi i pracy we własnym tempie. Będą odbywały się w każdą środę o godzinie 10:30. Ruszają już 29 września.
Warunkiem uczestnictwa w Tęczowym Klubie Malucha jest posiadanie karty czytelnika, którą można założyć podczas pierwszego spotkania oraz wypełnić kartę uczestnictwa dostępną w Bibliotece Barwnej. Zapisy przyjmowane są osobiście w siedzibie Barwnej. Liczba miejsc jest ograniczona.












![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze