Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 18:52
Reklama
Reklama

Powiat łosicki: Dyrektor oskarża starostę o mobbing

Naciski psychiczne, próba zastraszania i pobicia to tylko niektóre z zarzutów jakie podniósł w swojej skardze na starostę Janusza Kobylińskiego, dyrektor podległego mu Zarządu Dróg Powiatowych w Łosicach – Adam Wawryniuk. O praktykach stosowanych przez starostę zawiadomił również prokuraturę. 
Powiat łosicki: Dyrektor oskarża starostę o mobbing

Zgodnie z treścią skargi podczas ostatniego spotkania pomiędzy starostą a dyrektorem miała wywiązać się awantura, podczas której szef zarządu powiatu zastraszał swojego podwładnego, a także sugerował pobicie.

- Starosta Janusz Kobyliński używał wtedy wobec mnie gróźb z których wynikało, że zamierza zrobić mi krzywdę fizyczną. Był wobec mnie bardzo agresywny, używał języka powszechnie uważanego za obelżywy, dodatkowo jego niewerbalne komunikaty dały mi podstawy sądzić, że wypowiadane przez niego groźby zostaną ziszczone – starosta krzycząc wymachiwał mi rękami przed oczami, pozorując chęć zadania ciosu, głową również wykonywał w moim kierunku ruchy sugerujące, że zostanę uderzony. Krzyczał na mnie używając słów obelżywych, chcąc w ten sposób zastraszyć mnie i wymóc całkowitą uległość. Przypisywał mi nieprawdziwe i nie mające potwierdzenia w faktach działania, sugerując tym samym naruszanie przeze mnie przepisów prawa – napisał Adam Wawryniuk. (...)

Cały artykuł przeczytacie w łosickim wydaniu Słowa Podlasia z 16 listopada


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

jan 17.11.2021 18:52
Takie jaja to tylko w Łosicach.Przewodniczący R. Pow. -kradnie. Dyrektor Rejonu Drug Pow.-kradnie.Jak ten powiat ma funkcjonować.Dlatego drogi w tym powiecie są jak ser szwajcarski

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: por. Nos Treść komentarza: Najgorsze jest to , że takich " Dzbanów " i " Przy-głupów " wyprzedzających przed przejście dla pieszych widzi się dziennie dziesiatki w Białej Podlaskiej . I nie chodzi mi tylko o młodych nie doświadczonych źrebaków , czy dziadów bez kasy w 15 letnich albo i pełnoletnich 18 + rozdygotanych śrutach Audi czy Bmw . Ale o ludzi , którzy jeżdżą już bardzo długo , często zawodowo i w nowych autach z salonu . Za niskie są mandaty w Polsce i za mała liczba punktów za wyprzedzanie na przejściu lub bezpośrednio przed nim ! Ludzie kupujcie kamerki , zakładajcie w autach i zgłaszajcie takich dzbanów !!! Data dodania komentarza: 28.06.2026, 11:03 Źródło komentarza: Rajd 19-latka w Radzyniu Podlaskim [FILM] Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: A jak myślisz? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 19:33 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: [email protected] Treść komentarza: Czy nikt nie zginął? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:53 Źródło komentarza: Wypadek na DW 812. Ruch wahadłowy Autor komentarza: Rafa Treść komentarza: Ano beda, beda inwestorzy i miejsca pracy. Za 3606 zl na reke😅Z premia to 3900 plus usmiech szefa. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:20 Źródło komentarza: Mamy to! Kierowcy pojechali nowym odcinkiem A2 Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama