Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 marca 2026 13:20
Reklama
Reklama

Łosice: Ruszyła rekrutacja 

14 lutego ruszyła rekrutacja dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na nowy rok szkolny, a także rekrutacja uczniów do klas pierwszych. Potrwa do 4 marca. 
Łosice: Ruszyła rekrutacja 

Autor: fot. Joanna Gąska

Wnioski o przyjęcia można składać w poszczególnych placówkach do 4 marca. Już 22 marca nastąpi podanie do publicznej wiadomości list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do poszczególnych placówek oświatowych. Do 1 kwietnia rodzice będą zobowiązani do potwierdzenia woli przyjęcia dziecka. Ostateczne listy przyjętych zostaną ogłoszone 5 kwietnia.

Zaplanowano też terminy postępowania uzupełniającego, które ustalono odpowiednio w dniach: 16 maja do 20 maja – przyjmowanie wniosków, od 23 maja do 27 maja – weryfikacja wniosków, 30 maja - podanie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych, oraz od 31 maja do 3 czerwca - potwierdzenie woli przez rodzica, by ostatecznie, 6 czerwca można było ogłosić listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: StefanTreść komentarza: Czy ktoś przemyślał sprawę obwodnicy ? Sama nazwa już mówi, że to droga poza miastem ! Jak można włączać ulicę, gdzie jest teren zamieszkały, chodzi o Sielczyk ?!?!? Nawet przedłużenie wychodzi bezpośrednio na pasy startowe lotniska ?!? To jest pomysł poroniony !!!Data dodania komentarza: 20.03.2026, 08:36Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Ruch wokół obwodnicyAutor komentarza: RollsTreść komentarza: Super pomysł na park handlowy w tym miejscu. Trzymam kciukiData dodania komentarza: 19.03.2026, 18:42Źródło komentarza: W Białej Podlaskiej będzie KFC. Przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowyAutor komentarza: JaTreść komentarza: Miejskie ambicje czy pazerność obecnego wójta? Mało że zarabia aktualnie niewiele mniej od prezydenta kraju? Ale jak się stworzyło swój folwark gdzie on podniesie zarobki radnym to i radni chętnie mu podnoszą... Za publiczne pieniądze można się bawić, nie?Data dodania komentarza: 19.03.2026, 10:24Źródło komentarza: Sarnaki pozostaną wsią. Obawy o portfel wygrały z miejskimi ambicjamiAutor komentarza: To nie komuna ....Treść komentarza: Nikt nie obraża niczyich uczuć religijnych , nie ma nienawiści na tle rasowym , seksistowskim , nie ma wulgaryzmów we wpisach . Więc o czym Ty tu wypisujesz ? To nie komuna i cenzura .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 13:21Źródło komentarza: Zderzenie osobówki z motocyklem. Nie żyje motocyklistaAutor komentarza: ChudyTreść komentarza: A ta przyczepa to jest dopuszczona do ruchu ? Ma badania techniczne podbite ? Jest oświetlenie i co najważniejsze jest zarejestrowana w wydziale komunikacj ?Data dodania komentarza: 18.03.2026, 11:57Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w lesie. 58-latek zginął podczas wycinki drzew
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama