Ok. godz. 19:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Zamkowej. Zderzyły się audi i skoda. Na miejscu pracują służby: straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe.

Autor: for. Autopomocni
Ok. godz. 19:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Zamkowej. Zderzyły się audi i skoda. Na miejscu pracują służby: straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe.

Napisz komentarz
Komentarze