Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 07:59
Reklama

Interesujące wystawy w Galerii Podlaskiej

Galeria Podlaska zaprasza w kwietniu na dwie wystawy. Jedna z nich to "Sennik paradoksalny" Anny Panek, druga to "Azulejo" autorstwa Weroniki Ludwiczuk.
Interesujące wystawy w Galerii Podlaskiej
Spotkanie z Weroniką Ludwiczuk zaplanowano na 8 kwietnia na godz. 18:00
Źródło: Plakat

Obie ekspozycje można oglądać od 1 kwietnia do 4 maja. Wernisaż Anny Panek odbył się w piątek 1 kwietnia, natomiast spotkanie z Weroniką Ludwiczuk zaplanowano na 8 kwietnia na godz. 18:00.

W pracach na wystawie pt. „Sennik paradoksalny” Anna Panek starannie dzień po dniu dokłada nowe fragmenty zdarzeń, dziwacznych snów na jawie, kawałki zapamiętanych pejzaży, układy figur, postaci i zwierząt przelewając je na swoje prace.

Z kolei podczas wystawy Weroniki Ludwiczuk pt. „Azulejo” możemy podziwiać płytki ceramiczne. Azulejo to po hiszpańsku właśnie ceramiczne, zdobione i szkliwione płytki wszechobecne na Półwyspie Iberyjskim. 

Galeria Podlaska zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00 oraz w niedziele w godz. 11:00-16:00. W soboty instytucja jest nieczynna.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama