Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 00:27
Reklama

Szkoła czeka na muzyczne talenty. Zobacz, na czym możesz grać

Trąbka, fortepian, skrzypce a może saksofon, lub akordeon. Wybór jest duży, a Szkoła Muzyczna I st. W Radzyniu Podlaskim właśnie rozpoczęła nabór.
Szkoła czeka na muzyczne talenty. Zobacz, na czym możesz grać
Szkoła Muzyczna I st. w Radzyniu Podlaskim rozpoczęła nabór
Źródło: pixabay

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Radzyniu Podlaskim rozpoczyna nabór kandydatów na przyszły rok szkolny. Aby zgłosić dziecko, należy wypełnić wniosek w systemie elektronicznym, znajdujący się na stronie internetowej szkoły , lub pobrać jego wersję papierową w sekretariacie szkoły. Wniosek do wydrukowania, jest również dostępny na stronie internetowej w zakładce „Rekrutacja”.

WATRO PRZECZYTAĆ: W czerwcu możesz nie dostać 500 plus. Podpowiadamy co zrobić

Wypełniony dokument w wersji papierowej należy złożyć w sekretariacie szkoły, lub przesłać mailem na adres: [email protected] Formalności tych należy dokonać do 25 maja. Przesłuchanie zgłoszonych kandydatów odbędzie się 31 maja.

Dodatkowe  informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły, pod nr. telefonu: 83 3529763 lub za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected]

CZYTAJ TAKŻE: Nabór do IV klasy sportowej w SP nr 3 w Białej Podlaskiej


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WoloreTreść komentarza: Co za kitData dodania komentarza: 30.06.2022, 23:19Źródło komentarza: Miej energię ze słońca w zasięgu ręki z firmą PVTIMAutor komentarza: kibicTreść komentarza: Tomasz Nieścieruk, wielki szacun ! I powodzenia !Data dodania komentarza: 30.06.2022, 20:05Źródło komentarza: Tomasz Nieścieruk odchodzi z Podlasia Biała PodlaskaAutor komentarza: wioTreść komentarza: hm , coś tu nie tak. Drzewo to wciąż najtańsze paliwo. Tylko zapewne nie ma zapewnionych kierunków dostaw. Rosja już nam nie da, a zieloni Puszczy Białowieskiej nie dadzą wyciąć. Może jak będzie budowana autostrada to z wycinki pod pas drogowy coś się skombinuje. 48 tysięcy ton rocznie to sporo - a gdzie to trzymać ? Tak mniej więcej jeden kubik waży od 600 do 800 kg w zależności od rodzaju drzewa. Powiedzmy średnio 700 kg . To mniej więcej wychodzi 68500 kubików czyli klocków 1m/1m/1m . A Biała ma taki magazyn ? Gdzieś to trzeba sezonować bo niesezonowane nie spełni znów parametrów ekologicznych. Chyba inwestycja logistycznie źle zaprojektowana, pewnie stąd to cba. Oj widać nie tylko bialskie spółdzielnie się czepiają PECu. Problem jest głębszy bo kto będzie w Białej grzał. Nie ma alternatywy !!! PEC musi istnieć i musi grzać. Dlatego powiem tak : " dajcie PECOWI spokój aż do chwili gdy kaloryfery będą zimne. Potem nie będzie potrzebne CBA. ludzie sami z widłami pójdą na ul. Pokoju. Dajcie im spokój bo zagrożenie zimnymi mieszkaniami jest realne.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 14:24Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: Ja...Treść komentarza: Odejmij sobie od wypłaty pięknisiu .Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:22Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Radzę autorowi tekstu lepiej sprawdzać miejscowość o której pisze a nie wprowadzać czytelników w błąd. Wyżej wymieniony wypadek miał miejsce w Dubicy Dolnej a nie jak autor tekstu pisze Polubiczach wiejskich.Data dodania komentarza: 29.06.2022, 21:20Źródło komentarza: Jeden samochód na drzewie, drugi w polu. Dwie osoby w szpitalu
Reklama