Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 10:40
Reklama
Reklama

Morderstwo na działkach

Straszne opowieści o wampirach od wieków krążą po południowym Podlasiu. Oto jedna z nich. Tym razem jest to historia w stu procentach prawdziwa. Zapewne są ludzie, którzy pamiętają pełne grozy wydarzenia sprzed kilkudziesięciu lat...
Morderstwo na działkach

W skwarne sobotnie przedpołudnie 9 sierpnia 1969 r. na terenie ogródków działkowych im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej znaleziono w studni nagie zwłoki młodej kobiety. Działkowicze wezwali Milicję Obywatelską. Oględziny ciała nie pozostawiły wątpliwości, że dziewczyna padła ofiarą morderstwa, a przed śmiercią została zgwałcona. Sprawca udusił ją paskiem od damskiej torebki. Następnie wrzucił ciało do studni, w której z uwagi na wielodniową suszę, jaka nawiedziła Polskę tego lata, prawie nie było wody.

Autopsja potwierdziła wstępne ustalenia. Czas zgonu określono na kilkanaście godzin przed odkryciem zwłok. A zatem w piątek wieczorem lub późnym popołudniem. Seksualny motyw zbrodni był oczywisty.

 

W jaki sposób milicja dotarła do sprawcy? Przeczytacie o tym w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa nr 29.

 

Mariusz Gadomski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Kasia Treść komentarza: No jak widać nową Audi nie jest wcale bezpieczniej Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:53 Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w Niemojkach. Audi uderzyło w naczepę ciężarówki Autor komentarza: Jan Treść komentarza: Toż tam teren zabudowany to jak można wyprzedzać tyle pojazdów na raz . Przecież tam ludzie na spacery chodzą . Całe szczęscie że sam zginął a nie zabił niewinnych . Odbierać prawo jazdy takim . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:57 Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w Niemojkach. Audi uderzyło w naczepę ciężarówki Autor komentarza: Stefan Treść komentarza: I moja Ładna Sąsiadka ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:45 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Dobra zabawa na Festynie Społem [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Jarosław Stary Kawaler Treść komentarza: Takich dzbanów jest więcej . Nie raz widzę jak jedzie taki 150 /h i wyprzedza po 5-6 aut na raz . Jeszcze pół biedy jak to jest jakieś nowe auto którym można przydusić . Często się widzi , że tak kozaczą czy wyprzedzają dzbany w starych 15 letnich albo i starszych pełnoletnich 18+ śrutach . Nakupi taki jeden z drugim śrutów 15 letnich Audi, Bmw czy innych złomów z rocznika 2011 albo i starszych i buja grata . Nie mażne czy to 15 letni złom , który przechodzi badania po znajomości , nie ważne , że to 15 letni odżut sprowadzony z wysypiska od Helmuta po 2 Niemcach i 3 Turasach ale ważne , że jest i można cisnać grata ile się da a bezpieczeństwo to sprawa drugorzędna . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:41 Źródło komentarza: Śmiertelny wypadek w Niemojkach. Audi uderzyło w naczepę ciężarówki Autor komentarza: Mariusz Treść komentarza: Witam ,myślę ,że to potrzebna inwestycja ,ale żeby taki obiekt nie pozostał bez całodziennej opieki konserwatorskiej oraz porządkowej , musi być nadzór , ewentualne kamery tego nie załatwią , gratuluję dobrego pomysłu Data dodania komentarza: 26.06.2026, 08:25 Źródło komentarza: Łosickie Bulwary gotowe na wakacje! Oficjalnie otwarcie już wkrótce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama