Ekipa z Białej Podlaskiej ma za sobą pierwszy sparing, przegrała z lokalnym rywalem, Orlętami Spomlek w Radzyniu Podlaskim 2:3. Jak zdradził trener Podlasia, Miłosz Storto, z jego zespołem ma między innymi trenować piłkarz z... Algierii. A choć nowy sezon w trzeciej lidze rozpocznie się 12 sierpnia, to padła propozycja, by spotkanie Podlasia na wyjeździe z Motorem Lublin rozegrane zostało już... 5 sierpnia.
O sparingu Podlasia z Orlętami, nowych piłkarzach w obu zespołach i innych ciekawostkach w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia nr 29 z 18 lipca.

![Międzynarodowe podium w Łosicach. III „Dycha z Kopyta” przyciągnęła setki biegaczy [GALERIA ZDJĘĆ] Międzynarodowe podium w Łosicach. III „Dycha z Kopyta” przyciągnęła setki biegaczy [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-miedzynarodowe-podium-w-losicach-iii-dycha-z-kopyta-przyciagnela-setki-biegaczy-galeria-zdjec-1778672363.jpg)






![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [10-05-2026] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [10-05-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-12-04-2026-1778394029.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze