Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 02:46
Reklama

Wpadł poszukiwany listem gończym

Bialscy policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Biała Podlaska, poszukiwanego listem gończym za włamania. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania w Polsce i za granicą.
Wpadł poszukiwany listem gończym
Mężczyzna był poszukiwany za włamania i kradzieże
Autor: KMP w Białej Podlaskiej

36-latek, za którym był wystawiony list gończy był poszukiwany od listopada ubiegłego roku. Ukrywał się przed policją nawet za granicą.

Bialscy policjanci kryminalni z pomocą funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, bialskich mundurowych zwalczających przestępczość gospodarczą oraz kryminalnych z Janowa Podlaskiego wytypowali miejsce, gdzie przebywa poszukiwany. Mężczyzna został zatrzymany w gminie Konstantynów, w domu należącym do znajomego. Był całkowicie zaskoczony policyjną akcją.

Zatrzymany był poszukiwany przez policję w związku z szeregiem kradzieży i kradzieży z włamaniem, do których doszło we wrześniu i październiku na terenie gminy i miasta Biała Podlaska.

Sprawcy włamali się między innymi do myjni bezdotykowej, automatu zręcznościowego oraz do garaży. 36-latek był podejrzany o udział w tych przestępstwach. Mężczyzna będzie również odpowiadał za kradzież karty bankomatowej i włamanie na konto mieszkańca Białej Podlaskiej.

O dalszym losie 36-latka zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany trafił już do zakładu karnego.

Czytaj także: Okradł swojego pracodawcę. Wśród łupów był odkurzacz

Czytaj także: Ukradli metalowy sprzęt. Teraz staną przed sądem

 

 


 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama