Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 04:55
Reklama

Młodzicy Olimpii Biała Podlaska powalczą o awans w Ostrołęce

Przed piłkarzami ręcznymi Olimpii Biała Podlaska walka w 1/8 finału Pucharu Związku Piłki Ręcznej w Polsce młodzików. Nasz zespół powalczy o awans do kolejnego etapu rozgrywek w turnieju w Ostrołęce.
Młodzicy Olimpii Biała Podlaska powalczą o awans w Ostrołęce

W zawodach zaplanowanych od 6 do 8 maja bialczanie rywalizować będą z Piotrkowianinem I Piotrków Trybunalski, Diamentem Ostrołęka i Nielbą Wągrowiec. Do kolejnego etapu rozgrywek awansują dwie najlepsze drużyny.

Pozostałe turnieje 1/8 finału Pucharu ZPRP młodzików rozgrywane będą w Legnicy, Poznaniu i Krakowie. Przypomnijmy, że w 1/16 finału szczypiorniści Olimpii zajęli drugie miejsce w turnieju w Krakowie, za miejscowym Kusym, a wyprzedzając KSSPR Końskie i Stal Mielec. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama