Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 05:16
Reklama

Marek Samociuk znowu powalczy z Izu Ugonohem podczas gali KSW!

Czeka nas wielki rewanż w MMA: reprezentant Dzikiego Wschodu Biała Podlaska, Marek Samociuk, ponownie walczyć będzie z Izu Ugonohem, którego pokonał w ubiegłym roku w swoim debiucie w KSW (KSW – Konfrontacja Sztuk Walki, polska organizacja promująca walki MMA).
Marek Samociuk znowu powalczy z Izu Ugonohem podczas gali KSW!

Samociuk sprawił wtedy sensację i pokonał uważanego za faworyta tej walki Ugonoha, polskiego byłego pięściarza pochodzenia nigeryjskiego, byłego mistrza Europy i świata amatorów w formule K-1 oraz sześciokrotnego mistrza Polski w kick-boxingu, który od 2020 roku jest zawodnikiem MMA. Reprezentant Dzikiego Wschodu, który dał się wcześniej poznać między innymi jako zwycięzca turnieju Wotore na gołe pięści, szansę na zmierzenie się z Ugonohem dostał w zastępstwie, na tydzień przed walką – podczas gali KSW 60 w Łodzi walczyć miał Ugur Ozkaplan z Niemiec, jednak musiał wycofać się z walki, bo zakaził się koronawirusem. Z mierzącym 196 cm wzrostu utytułowanym, 36-letnim obecnie Ugonohem mógł więc stanąć do walki 26-letni obecnie Samociuk (184 cm wzrostu), który w drugiej rundzie udowodnił swoją wyższość nad przeważającym z kolei w pierwszej rundzie rywalem, kończąc starcie ciosami w parterze. Sędzia ringowy przerwał pojedynek i imponujący sercem do walki Samociuk wygrał przez techniczny nokaut, a Ugonoh, który doznał pierwszej porażki w MMA, do szatni musiał zostać przewieziony na wózku. 

Ugonoh, który trenuje w WCA Fight Team Warszawa, deklarował, że chciałby rewanżu z Samociukiem. O walce z naszym zawodnikiem mówił, że wpływ na nią miały jego problemy kondycyjne. Na Facebooku odpowiedział mu Samociuk, który napisał: „W ostatnim czasie często wspominasz o naszej walce podkreślając to, że nie przegrałeś ze mną, a sam ze sobą. To jest różnica między nami, ja wyciągam ze swoich przegranych lekcje, a Ty szukasz wymówek. Nie byliśmy w szczycie swojej formy, a sama walka mogła wyglądać dużo lepiej. Widzę, że chcesz rewanżu, dlatego zróbmy to na najbliższej gali”.

Życzenie zawodników, by doszło do rewanżu, stało się faktem. Podczas gali KSW 70 czeka nas ponownie starcie Samociuka z Ugonohem w kategorii ciężkiej, 28 maja w Atlas Arenie w Łodzi. „Znów się spotkają, ale tym razem po pełnym okresie przygotowań!” – ogłosiło KSW.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama