Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 08:37
Reklama

Międzypowiatowe spotkanie na szczycie. Połączyła ich kultura

Był teatr, poezja, muzyka i debaty o kulturze. Tak bibliotekarze z powiatów radzyńskiego i łukowskiego świętowali swój dzień.
Międzypowiatowe spotkanie na szczycie. Połączyła ich kultura
Spotkanie w Dniu Bibliotekarza uświetniły występy młodych artystów
Źródło: ŁOK

Ulan-Majorat stał się na jeden dzień miejscem spotkania kultur. W niedzielę 8 maja w Gminnym Ośrodku Kultury spotkali się bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Sienkiewicza w Łukowie i Gminnej Biblioteki Publicznej w Ulanie-Majoracie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: W Polubiczach odbył się przegląd chórów i zespołów

Na wydarzenie złożyły się multimedialne prezentacje obrazujące bazę i działania placówek bibliotecznych z sąsiadujących powiatów. Na program artystyczny złożyły się prezentacje prozy i poezji w wykonaniu recytatorów z Łukowskiego Ośrodka Kultury i Gminnego Ośrodka Kultury w Ulanie-Majoracie.

W spotkaniu uczestniczył dyrektor WBP w Lublinie, Tadeusz Sławecki, wójt gminy Ulan-Majorat – Jarosław Koczkodaj oraz wiceburmistrz Łukowa Mateusz Popławski i starosta radzyński Szczepan Niebrzegowski.

WATRO PRZECZYTAĆ: Będą potańcówki i przygoda z teatrem


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama