Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 26 maja 2022 07:35
Reklama
Reklama

Wpadli podczas kontroli drogowej. Mieli przy sobie narkotyki

Policjanci bialskiej prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków, z których można by sporządzić 50 porcji dealerskich marihuany. Grozi im za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Wpadli podczas kontroli drogowej. Mieli przy sobie narkotyki
Policjanci znaleźli w samochodzie narkotyki, z których można by sporządzić 50 dawek dealerskich marihuany
Źródło: KMP w Białej Podlaskiej

Policjanci bialskiej prewencji patrolujący teren miasta w miniony poniedziałek nad ranem, natknęli się na ulicy Sielczyk w Białej Podlaskiej na dwóch dziwnie zachowujących się na ich widok mężczyzn, siedzących w samochodzie marki Mercedes. Postanowili sprawdzić dlaczego mężczyźni zachowują się tak nerwowo. Podczas przeprowadzonej kontroli mundurowi odkryli w aucie woreczek z zielonym suszem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania ustalili, że jest to marihuana.

Zabezpieczona ilość narkotyku wystarczyłaby na sporządzenie prawie 50 porcji dealerskich. Funkcjonariusze znaleźli też narkotyki u pasażera mercedesa.

- Samochód trafił na policyjny parking natomiast mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Obydwaj usłyszeli już zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od jednego z mężczyzn pieniądze w kwocie 1600 złotych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia oficer prasowy bialskiej policji, komisarz Barbara Salczyńska – Pyrchla.

Czytaj także: Wpadł na jeździe bez uprawnień, odpowie za narkotyki

Czytaj także: Naćpany pirat drogowy próbował wtopić się w tłum gapiów


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama