Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 26 maja 2022 06:32
Reklama
Reklama

Nasi wśród najlepszych w mistrzostwach Polski w Mińsku Mazowieckim!

Świetnie spisali się reprezentanci naszych klubów w 5. Mistrzostwach Polski w brazylijskim jiu-jitsu dla dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim, których organizatorami byli Miński Klub Sportowy MMA Team i Klub Walki Grappler.
Nasi wśród najlepszych w mistrzostwach Polski w Mińsku Mazowieckim!
Reprezentanci Academii Shaka (z lewej) i Fight Point (z prawej) razem ze swoimi trenerami
Autor: Fot. Academia Shaka/Fight Point

W mistrzostwach wzięło udział ponad 600 zawodników z 40 klubów. Wśród nich reprezentanci Fight Point Biała Podlaska i Academii Shaka Biała Podlaska, którzy należeli do najlepszych!

Z zawodników Fight Point na podium stawali: wśród dzieci do lat 8: Paweł Radko, który był pierwszy w kategorii wagowej do 20 kg, Dawid Pawluk - trzeci w kategorii 23 kg; wśród dzieci do lat 10: Dominik Cichański - trzeci w kat. 24 kg, Krzysztof Zozula - trzeci w kat. 27 kg oraz Sebastian Samsoniuk - pierwszy w kat. 38 kg; wśród dzieci do lat 12: Maksymilian Bagłaj - trzeci w kat. 46 kg; wśród młodzików: Igor Szewczuk - pierwszy w kat. 55 kg; wśród juniorów młodszych: Szymon Hetmańczyk - pierwszy w kat. 50 kg i Damian Fedor - drugi w kat. 55 kg. Trenerem zawodników jest Robert Ptasiński.

Academia Shaka może pochwalić się miejscami w czołówce mistrzostw Polski następujących zawodników: wśród dzieci w kat. U-8 Franciszek Makowski był trzeci w kat. 26 kg; wśród dzieci w kat. U-12 pierwsze miejsce w kat. 60 kg zajął Julian Drewniak, a w kat. 50 kg trzecia była Iga Pietruczuk; wśród młodziczek w kat. 50 kg drugie miejsce zajęła Oliwia Borkowska. Nasi zawodnicy trenują pod okiem trenerów Katarzyny Biegajło i Dawida Abramczuka.  

Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama