Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 26 maja 2022 08:09
Reklama
Reklama

Puchar Polski: Podlasie II zagra z Chełmianką Chełm

Wydział Gier Lubelskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że w wyniku losowania w wojewódzkim półfinale Pucharu Polski piłkarze Podlasia II Biała Podlaska zmierzą się 1 czerwca u siebie z rywalami z trzecioligowej Chełmianki Chełm.
Puchar Polski: Podlasie II zagra z Chełmianką Chełm
Piłkarze Podlasia II (zielone stroje) zagrają w wojewódzkim półfinale Pucharu Polski z rywalami z Chełma
Autor: Fot. Piotr Pyrkosz

W drugim wojewódzkim półfinale Pucharu Polski Stal Poniatowa zagra 8 czerwca ze zwycięzcą meczu Huczwa Tyszowce – Gryf Gmina Zamość. Za zgodą klubów i Wydziału Gier LZPN mecze półfinałowe mogą zostać rozegrane w innym terminie. Gospodarzami są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2021/2022. Spotkania rozgrywane są do wyłonienia zwycięzcy i przy remisie w regulaminowym czasie gry wykonywana jest seria rzutów karnych aż do wyłonienia zwycięzcy. Mecz finałowy zaplanowany został 22 czerwca, a jego zwycięzca zagra w ogólnopolskich rozgrywkach Pucharu Polski. 

Przypomnijmy, że w finale Pucharu Polski na szczeblu LZPN-Oddział Biała Podlaska Podlasie II Biała Podlaska pokonało Huragan Międzyrzec Podlaski 4:0. W finale na szczeblu LZPN-Chełm Sparta Rejowiec Fabryczny przegrała z Chełmianką Chełm 0:7, a w finale na szczeblu LZPN-Lublin Stal Poniatowa pokonała w rzutach karnych Avię Świdnik 4:3, w regulaminowym czasie gry było 1:1. Finał na szczeblu LZPN-Zamość pomiędzy Huczwą Tyszowce i Gryfem Gminą Zamość zaplanowany został 25 maja.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama