Młodsi i starsi 21 lipca wzięli udział w seansach kina plenerowego, a już następnego dnia mieszkańców Łosic czekała miejska potańcówka. – Wzięli w niej udział młodsi, ale i starsi. Nie zabrakło też seniorów. Potańcówkę zorganizowaliśmy już po raz drugi. Ostatnio grał zespół, a teraz DJ. Można było i potańczyć, i posłuchać muzyki – mówi Dorota Kozłowska z Łosickiego Domu Kultury.
Kumulacja atrakcji nastąpiła jednak w niedzielę 23 lipca. W tym dniu na dzieci czekały dmuchańce, wesołe miasteczko i mnóstwo niespodzianek na scenie. Dorośli również się nie nudzili. Mogli m.in. wykonać pomiar masy ciała na stoisku jednej z aptek. Wszystko jednak zaczęło się od Otwartych Spławikowych Zawodów Wędkarskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice, które zorganizowano na Zalewie Łosickim. Potem była też barwna parada zabytkowych, starych i ciekawych maszyn, która przeszła ulicami miasta na plac Targowy, gdzie można było je oglądać.
Na scenie zdążyli wystąpić lokalni artyści, zespół Freaky Boys i Tercet Egzotyczny, bo potem spadł deszcz i koncerty pozostałych artystów zostały odwołane. – Jesteśmy już po rozmowach z nimi, i zarówno The Punitive, jak i Mateusz Ziółko oraz Maleo Reggae Rockers wystąpią w Łosicach 25 sierpnia na pożegnanie lata – zapowiada Kozłowska.
![Łosice bawiły się przez trzy dni [GALERIA] Łosice bawiły się przez trzy dni [GALERIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xl-losice-bawily-sie-przez-trzy-dni-galeria-1644931646.jpg)

![Łąki nad Toczną zmieniają oblicze. Wielki postęp prac przy budowie bulwarów [ZDJĘCIA] Łąki nad Toczną zmieniają oblicze. Wielki postęp prac przy budowie bulwarów [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-laki-nad-toczna-zmieniaja-oblicze-wielki-postep-prac-przy-budowie-bulwarow-zdjecia-1778229567.jpg)
![Biała Podlaska. Uczniowie ZSZ nr 2 zatańczyli zorbę. Pokaz cieszy się dużym zainteresowaniem [FILM] Biała Podlaska. Uczniowie ZSZ nr 2 zatańczyli zorbę. Pokaz cieszy się dużym zainteresowaniem [FILM]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-uczniowie-zsz-nr-2-zatanczyli-zorbe-film-1778238341.jpg)




![Pożar przy ul. Sławacińskiej. Płonął drewniany dom kryty strzechą [ZDJĘCIA] pożar sławacińska biała podlaska dom kryty strzechą straż pożarna](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-przy-ulicy-slawacinskiej-plonal-drewniany-dom-kryty-strzecha-1778225669.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze