Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 03:15
Reklama

Nowy piłkarz ręczny w AZS AWF Biała Podlaska!

Daniel Szendzielorz nowym piłkarzem ręcznym AZS AWF Biała Podlaska! Jak poinformował bialski klub, 19-letni rozgrywający będzie występował w naszym zespole od sezonu 2022/2023.
Nowy piłkarz ręczny w AZS AWF Biała Podlaska!
Daniel Szendzielorz podpisał kontrakt z AZS AWF Biała Podlaska
Autor: Fot. AZS AW Biała Podlaska

"Miło nam poinformować, że od sezonu 2022/2023 barwy naszego Klubu reprezentować będzie Daniel Szendzielorz. Niespełna 19-letni zawodnik (urodziny obchodzi 29 maja - przyp. red.) jest tegorocznym absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZPRP w Kwidzynie i wielokrotnym reprezentantem kadry narodowej juniorów" - czytamy na stronie AZS AWF Biała Podlaska. "Wychowanek MKS Grudziądz ostatnie trzy lata spędził w SMS ZPRP Kwidzyn. W aktualnym sezonie wystąpił we wszystkich 22 meczach I ligi Grupy A, podczas których zdobył 56 bramek. Zawodnik dysponuje znakomitymi warunkami fizycznymi (199 cm wzrostu) i występuje na pozycji rozgrywającego. Daniel w swoim dotychczasowym klubie występował z numerem 10 na koszulce. Brał też udział w rozgrywkach piłki ręcznej plażowej - PGNiG Summer Superliga".

Przed zajmującymi trzecie miejsce w tabeli Ligi Centralnej szczypiornistami AZS AWF Biała Podlaska ostatni mecz na zapleczu Superligi w sezonie 2021/2022. W sobotę 21 maja o godzinie 18 nasza drużyna we własnej hali zmierzy się z liderem tabeli, Argedem KPR Ostrovią Ostrów Wielkopolski.  


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama