Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 07:31
Reklama

Siatkarze zagrają w VII Memoriale Kazimierza Rybaka

W hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Marusarza w Białej Podlaskiej siatkarskie zespoły walczyć będą w VII Memoriale Kazimierza Rybaka, już 28 i 29 maja.
Siatkarze zagrają w VII Memoriale Kazimierza Rybaka
Siatkarze Trójki wezmę udział w Memoriale Kazimierza Rybaka
Autor: Fot. Arkadiusz Kielar

Turniej upamiętnia Kazimierza Rybaka, wybitnego nauczyciela akademickiego Filii AWF w Białej Podlaskiej, trenera klasy mistrzowskiej, wychowawcę wielu pokoleń siatkarek i siatkarzy, twórcę największych sukcesów sportowych sekcji piłki siatkowej kobiet i mężczyzn Klubu Sportowego AZS AWF przy bialskiej uczelni.

W Memoriale Kazimierza Rybaka wezmą udział cztery zespoły siatkarzy: AWF Biała Podlaska (studenci), Absolwenci AWF Biała Podlaska (absolwenci i byli zawodnicy trenera Rybaka) oraz dwie drugoligowe ekipy: UKS Trójka Międzyrzec Podlaski i KKS ENEA Kozienice.

W sobotę 28 maja mecze rozgrywane będą w godzinach od 9 do 18, a w niedzielę 29 maja w godzinach od 9 do 15.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama