Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 1 lipca 2022 01:36
Reklama

Igor choruje na nowotwór. Potrzebuje naszej pomocy

W listopadzie zeszłego roku, młody łosiczanin – Igor Kobyliński, dowiedział się, że choruje na nowotwór złośliwy języka. Mężczyzna natychmiast podjął leczenie. Niestety mimo podjętych zabiegów nowotwór się nie poddaje, dlatego przed Igorem trudna i długa walka oraz ostatnia operacja ratunkowa. O pomoc apelują bliscy i znajomi Igora.
Igor choruje na nowotwór. Potrzebuje naszej pomocy
Niestety mimo podjętych zabiegów nowotwór się nie poddaje, dlatego przed Igorem trudna i długa walka oraz ostatnia operacja ratunkowa. O pomoc apelują bliscy i znajomi Igora
Autor: Igor Kobyliński (fb)

– Jeszcze rok temu nasz kolega i przyjaciel Igor prowadził normalne życie. Pracował w wymarzonym od dzieciństwa zawodzie archeologa. W ramach tej pracy uczestniczył m.in. w badaniach miejsc pochówków polskich bohaterów walki o niepodległość. Pełnił służbę w Wojskach Obrony Terytorialnej, podczas której brał również udział w walce z pandemią SARS-COV-2. Kiedy tylko obowiązki mu na to pozwalały oddawał się swojemu ulubionemu hobby-pływaniu kajakiem. Nie było dla niego złej pogody czy trudnej rzeki, płynął wszędzie i w każdych możliwych warunkach. Przy tym wszystkim Igor zawsze ma czas dla najbliższych. Ci z nas, którzy go znają wiedzą, że można na nim polegać – mówi Filip Kobyliński.

Niestety w tym młodym, ciekawym, ale spokojnym i uporządkowanym życiu nastąpił niechciany przełom. 

– 22 listopada 2021 roku Igor otrzymał wiadomość, która była szokiem. Zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy języka (rak płaskonabłonkowy). Jest to jeden z tych nowotworów, który jest wyjątkowo bolesny i trudny do wyleczenia. Igor się nigdy nie poddaje, więc już w grudniu przeszedł poważną operację, w wyniku której usunięto mu 1/3 języka. W lutym zaczął 7 tygodni bardzo intensywnej radioterapii i chemioterapii. Pomimo zakończenia leczenia pojawiły się u niego przerzuty. Wszystkie możliwości leczenia zostały wyczerpane. Została jedynie operacja ratunkowa, w której skuteczność wszyscy wierzymy, jednak leczenie, rehabilitacja oraz leki, które Igor powinien przyjmować przed i po operacji są bardzo drogie – dodaje mężczyzna.

 

Znajomi Igora Kobylińskiego założyli specjalną zrzutkę z której pieniądze pomogą młodemu człowiekowi na kontynuację leczenia i rehabilitację. Pieniądze można wpłacać bezpośrednio pod adresem zrzutka.pl/49xdgr.

Czytaj też: Reperowanie poprzez likwidowanie? Likwidują Zarząd Dróg Powiatowych

Kamil i Asia z programu "Rolnika szuka żony" pomogą Paulince Tarasiuk


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WoloreTreść komentarza: Co za kitData dodania komentarza: 30.06.2022, 23:19Źródło komentarza: Miej energię ze słońca w zasięgu ręki z firmą PVTIMAutor komentarza: kibicTreść komentarza: Tomasz Nieścieruk, wielki szacun ! I powodzenia !Data dodania komentarza: 30.06.2022, 20:05Źródło komentarza: Tomasz Nieścieruk odchodzi z Podlasia Biała PodlaskaAutor komentarza: wioTreść komentarza: hm , coś tu nie tak. Drzewo to wciąż najtańsze paliwo. Tylko zapewne nie ma zapewnionych kierunków dostaw. Rosja już nam nie da, a zieloni Puszczy Białowieskiej nie dadzą wyciąć. Może jak będzie budowana autostrada to z wycinki pod pas drogowy coś się skombinuje. 48 tysięcy ton rocznie to sporo - a gdzie to trzymać ? Tak mniej więcej jeden kubik waży od 600 do 800 kg w zależności od rodzaju drzewa. Powiedzmy średnio 700 kg . To mniej więcej wychodzi 68500 kubików czyli klocków 1m/1m/1m . A Biała ma taki magazyn ? Gdzieś to trzeba sezonować bo niesezonowane nie spełni znów parametrów ekologicznych. Chyba inwestycja logistycznie źle zaprojektowana, pewnie stąd to cba. Oj widać nie tylko bialskie spółdzielnie się czepiają PECu. Problem jest głębszy bo kto będzie w Białej grzał. Nie ma alternatywy !!! PEC musi istnieć i musi grzać. Dlatego powiem tak : " dajcie PECOWI spokój aż do chwili gdy kaloryfery będą zimne. Potem nie będzie potrzebne CBA. ludzie sami z widłami pójdą na ul. Pokoju. Dajcie im spokój bo zagrożenie zimnymi mieszkaniami jest realne.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 14:24Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: Ja...Treść komentarza: Odejmij sobie od wypłaty pięknisiu .Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:22Źródło komentarza: CBA wchodzi do miejskiej spółki. Nowa ciepłownia pod lupą służbAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Radzę autorowi tekstu lepiej sprawdzać miejscowość o której pisze a nie wprowadzać czytelników w błąd. Wyżej wymieniony wypadek miał miejsce w Dubicy Dolnej a nie jak autor tekstu pisze Polubiczach wiejskich.Data dodania komentarza: 29.06.2022, 21:20Źródło komentarza: Jeden samochód na drzewie, drugi w polu. Dwie osoby w szpitalu
Reklama