Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 01:41
Reklama

Pijany rowerzysta wjechał w znak drogowy i... pieszą

Pijany 36-letni rowerzysta najpierw uderzył w znak drogowy, a później potrącił poruszającą się po chodniku pieszą. W wyniku kolizji oboje przewrócili się na betonowe podłoże. Kobiecie nic się nie stało, natomiast rowerzysta trafił do szpitala.
Pijany rowerzysta wjechał w znak drogowy i... pieszą
Pijany rowerzysta potrącił idącą chodnikiem pieszą. Zdarzenie miało miejsce w Białej Podlaskiej
Źródło: KMP w Białej Podlaskiej

Do zdarzenia doszło wczoraj w południe na ulicy Narutowicza w Białej Podlaskiej. Kierujący rowerem 36-latek z gminy Zalesie jechał zbyt blisko krawędzi chodnika i uderzył w znak drogowy. Wyładował na nim swoją wściekłość, kopiąc go i uderzając w niego. Potem znowu wsiadł na rower, aby po przejechaniu niespełna 10 metrów znów stracił nad nim panowanie i potrącił idącą po chodniku pieszą 21-latkę z gminy Rokitno. Uderzenie było na tyle silne, że oboje upadli na chodnik. Kobieta wyszła z kolizji bez obrażeń, natomiast mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Badanie wykonane przez policjantów wykazało w organizmie rowerzysty ponad 2 promile alkoholu. Teraz o losie nieodpowiedzialnego cyklisty zadecyduje sąd – tłumaczy podinspektor Beata Miszczuk z bialskiej policji.

Czytaj także: Rosjanin jechał ciężarówką i był pijany. Został tymczasowo aresztowany

Czytaj też: Brawurowa ucieczka naćpanego kierowcy


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama