Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 25 czerwca 2022 03:53
Reklama

Biuro w kontenerze – czy to dobry pomysł? ABC kontenerów biurowych

Bez względu na to, w jakiej branży działa Twoja firma, z pewnością - aby mogła ona poprawnie funkcjonować - potrzebne Ci jest odpowiednie biuro. I nawet jeśli wiele rzeczy robisz sam lub sama (w zaciszu własnego domu), a sprawy księgowe podzlecasz zewnętrznej firmie, firmowe biuro jest miejscem, które powinieneś bądź powinnaś posiadać. Przede wszystkim posiadając biuro jesteś w stanie oddzielić życie prywatne od firmowego. Dodatkowo zyskujesz eleganckie miejsce na spotkania z klientami – przecież nie wypada zapraszać ich do domu. Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy Twoja firma dopiero zaczyna i zwyczajnie nie stać Cię na zakup lub wynajem nieruchomości / przestrzeni biurowej. W takiej sytuacji zbawienne okazują się być kontenery biurowe. Co to jest, czy biuro w kontenerze to dobry pomysł i jakie zalety posiada takie rozwiązanie? Wyjaśniamy! Zostań z nami do końca tego artykułu!
Biuro w kontenerze – czy to dobry pomysł? ABC kontenerów biurowych
Obecnie kontenery biurowe wykorzystuje się w wielu branżach, urządza się w nich niewielkie biura księgowe, biura ubezpieczeniowe, biura podróży.
Zastosowanie kontenerów biurowych 

Obecnie kontenery biurowe wykorzystuje się w wielu branżach, urządza się w nich niewielkie biura księgowe, biura ubezpieczeniowe, biura podróży. Swoją popularność zawdzięczają one jednak wykorzystywaniu ich na placach budowy. To właśnie deweloperzy jako jedni z pierwszych docenili ich atuty. Urządzali oni w kontenerach biurowych biura na dla kierowników budowy, a po zakończeniu jednej inwestycji, przewozili je w miejsce kolejnej. Na dzień dzisiejszy kontenery biurowe wciąż wykorzystywane są przez deweloperów, jednak coraz częściej ich atuty dostrzegająrównież przedstawiciele innych branż.

Nowoczesne kontenery biurowe można łączyć ze sobą zarówno w pionie, jak i w poziomie, przez co można z nich stworzyć naprawdę spore kompleksy biurowe. Świetnie sprawdzają się w roli różnego typu open space’ów, lokali pod agencje marketingowe, korporacje i nie tylko. Wykorzystują je fabryki, które w otoczeniu hal produkcyjnych tworzą z kontenerów biurowych obiekty dla swoich pracowników administracyjnych.

Kontenery biurowe to rozwiązanie dla firm, które planują się w przyszłości powiększać

Planujecie rozwijać swoją firmę i zatrudniać kolejnych pracowników? W takim razie budownictwo modułowe i kontenery biurowe to rozwiązanie właśnie dla Was! Kiedy w budynku zacznie brakować miejsca dla nowych pracowników, nie będziecie musieli przenosić całej firmy w inne miejsce. Wystarczy, że część biurową rozbudujecie o kolejne moduły. To wygodne, szybsze i zdecydowanie tańsze niż reorganizacja całej firmy. Warto w tym miejscu nadmienić, że nowoczesne kontenery nie odbiegają niczym, jeśli chodzi o komfort i wykończenie, od klasycznych pomieszczeń. Absolutnie nie musicie obawiać się o gorszy standard. Przeszklenia, design, wyposażenie, ocieplenie – wybierając kontenery biurowe (np. z asortymentu marki Seabox) dostajecie wszystko co najlepsze!

Biuro w kontenerze – tak czy nie dla kontenerów biurowych?

Zdecydowanie tak. Kontenery biurowe mają mnóstwo zalet, m.in.:

  • są w pełni mobilne,
  • są wyposażone we wszystkie instalacje (woda, prąd, ogrzewanie itd.),
  • wiąże się z nimi zdecydowanie mniej formalności,
  • są tańsze,
  • są stylowe, nowoczesne i designerskie.

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama