Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 17 sierpnia 2022 21:04
Reklama

Artykuł partnera

Grają trzecioligowcy. Bukmacherzy z typami na Orlęta Radzyń Podlaski i Podlasie Biała Podlaska
Grają trzecioligowcy. Bukmacherzy z typami na Orlęta Radzyń Podlaski i Podlasie Biała Podlaska

W środku tygodnia grać będzie 3. liga, a w niej również zespoły z naszego regionu. Orlęta Radzyń Podlaski udadzą się na wyjazdowy mecz z Chełmianką Chełm. Z kolei Podlasie Biała Podlaska jedzie do Dębicy na mecz z Wisłoką. Bukmacherzy mają przygotowane kursy na oba te spotkania.

Dzisiaj, 15:13
Czy pożyczki bez BIK są ratunkiem dla osób zadłużonych?
Czy pożyczki bez BIK są ratunkiem dla osób zadłużonych?

Internetowe pożyczki bez weryfikacji baz dłużników oraz zdolności kredytowej to coraz częściej wybierane formy finansowania. Wiele osób decyduje się na pozyskanie dodatkowej gotówki na dowolny cel w ten sposób ze względu na prosty proces wnioskowania oraz minimum formalności do dopełnienia. Chcesz wiedzieć, kiedy warto skorzystać z pożyczki bez BIK i kto ich udziela? Oto kilka najważniejszych informacji.

09.08.2022 15:46
Zioła na uspokojenie – warto wypróbować!
Zioła na uspokojenie – warto wypróbować!

Zioła na uspokojenie mogą być pierwszą pomocą, gdy czujemy wewnętrzny niepokój i napięcie. Niektóre gatunki mają właściwości ułatwiające wprowadzenie organizmu w stan relaksu oraz zwiększają zdolność do radzenia sobie ze stresem. Pijąc je regularnie, możemy się odprężyć i odzyskać zasoby potrzebne do mierzenia się z otaczającą codziennością.

09.08.2022 14:28
Internet światłowodowy Warszawa – jaką prędkość osiąga i kto go oferuje?
Internet światłowodowy Warszawa – jaką prędkość osiąga i kto go oferuje?
08.08.2022 20:27
Zważaj na opinie! O idei badań opinii publicznej słów kilka
Zważaj na opinie! O idei badań opinii publicznej słów kilka

Społeczeństwo zawsze miało swoisty wpływ na kształtowanie się dalszych losów historii. Nie bez powodu dziś zwraca się szczególną uwagę na to, co o danej sytuacji sądzą inni. Na podstawie opinii tworzą się również rozmaite grupy, które mają na celu przede wszystkim dokonywać zmian, poprzez szczere odpowiedzi na zadawane im pytania. Badania opinii publicznej są dziś na tyle popularne, że przeprowadza się je w wielu formach i celach. Zdanie ludzi jest ważne dla przedstawicieli firm, sklepów, instytucji czy nawet rządu. Właśnie w tym celu realizuje się profesjonalne badania, które mają ukazać co sądzą ludzie i w jakim stopniu zdania na dany temat są podzielone.

08.08.2022 09:53
LEGOterapia – innowacyjny projekt łączący zabawę z rozwijaniem umiejętności u dzieci
LEGOterapia – innowacyjny projekt łączący zabawę z rozwijaniem umiejętności u dzieci

Wszyscy doskonale znają popularne klocki, które zrobiły prawdziwą furorę w krajach na całym świecie. Interesują się nimi zarówno dzieci, jak i dorośli, natomiast od jakiegoś czasu układanie klocków zwróciło uwagę terapeutów i psychologów. Zauważyli oni, że LEGO Classic wykorzystać można jako dodatek do pracy z dziećmi autystycznymi, z Zespołem Aspergera, ADHD i innymi zaburzeniami zachowania. Celem wprowadzenia LEGOterapii stało się rozwijanie przez małych pacjentów umiejętności manualnych, kreatywności i radzenia sobie w sytuacjach, gdzie problemem okazuje się natura techniczna. Nauka połączona z zabawą okazała się strzałem w dziesiątkę.

08.08.2022 09:48
Jaki odkurzacz automatyczny będzie najlepszy, jeśli masz w domu zwierzęta? - zobacz ranking robotów sprzątających!
Jaki odkurzacz automatyczny będzie najlepszy, jeśli masz w domu zwierzęta? - zobacz ranking robotów sprzątających!

Każdy, kto ma w domu czworonożnego przyjaciela, wie doskonale, że bez odkurzacza ani rusz. Sierść, kłaczki, kurz, roztocza i pyłki siłą rzeczy zostają na podłodze, wnikają często we włókna dywanów czy wykładzin. Nie jest to zbyt estetyczny widok i dlatego warto postawić na dobry odkurzacz o dużej mocy ssania. Idealnie na taki, który jeszcze za nas posprząta! A takie właśnie są roboty sprzątające. Sprawdziliśmy, które modele najlepiej poradzą sobie z sierścią.

03.08.2022 11:23    10
Co mieć w domu na przybycie noworodka? Wyprawka dla noworodka
Co mieć w domu na przybycie noworodka? Wyprawka dla noworodka

Podczas oczekiwania na przybycie nowego członka rodziny, przez głowę przebiega nam wiele myśli. To zupełnie normalne, że w pewnym momencie wydaje nam się, że wcale nie jesteśmy przygotowani. W takiej sytuacji najlepiej zrobić listę rzeczy, które będą nam potrzebę, by powitać małego człowieka w domu. Zdajemy sobie sprawę, że przyszła mama, szczególnie jeśli oczekuje pierwszego dziecka nie wie wszystkiego na temat wyprawki dla noworodka. Mamo pamiętaj – nikt nie oczekuje od ciebie tego, być wiedziało wszystko na każdy temat! W poniższym artykule odpowiemy na pytanie co powinno znaleźć się w wyprawce dla noworodka.

01.08.2022 10:38
Zioła na hormony i bolesne miesiączki
Zioła na hormony i bolesne miesiączki

Zioła na hormony są użyteczne przy comiesięcznych kobiecych dolegliwościach. To od progesteronu, estrogenów i prolaktyny zależy regularność cyklu, ale także obfitość i bolesność miesiączek. Regulując te hormony, możemy znacznie ulżyć paniom w napięciu przedmiesiączkowym, jak i w bólach podczas samej menstruacji. Po jakie zioła na hormony powinny sięgnąć kobiety?

29.07.2022 09:59
Zioła na prostatę – poznaj ich moc
Zioła na prostatę – poznaj ich moc

Zioła na prostatę będą dobre dla mężczyzn dojrzałych i panów chcących profilaktycznie zadbać o siebie pod kątem zapobiegania przerostowi gruczołu krokowego. Powinni się nimi zainteresować mężczyźni, którzy obserwują u siebie wszelakie trudności w oddawaniu moczu. Może to być skąpomocz, uczucie bólu lub pieczenia albo wrażenie, że pęcherze moczowy nie jest opróżniony do końca. Gdy problem jest w początkowym stadium, zioła na prostatę będą bardzo dobrym rozwiązaniem. Które zioła na prostatę pomogą mężczyznom?

29.07.2022 09:47
Świeże mięso z kurczaka- po czym je rozpoznać?
Świeże mięso z kurczaka- po czym je rozpoznać?

Mięso drobiowe uważane jest za jedno z najzdrowszych. Nie powinno to jednak nikogo dziwić. W drobiu znajduje się solidna porcja białka, a także wiele kwasów omega-3 i omega-6, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Jednocześnie warto zauważyć, że tego typu składniki odnajdziemy jedynie w tym drobiowym mięsie, które pochodzi z chowu ekologicznego i co najważniejsze, jest również całkowicie świeże. Warto także wspomnieć, że mięso z kurczaka jest również mięsem chudym, a co za tym idzie, szeroko rekomendowane jest jego spożywanie podczas diety redukcyjnej. Można śmiało powiedzieć, że drób cieszy się ogromną popularnością i uznaniem, jednak zwracając uwagę na jego walory, nie powinno to dziwić absolutnie nikogo z nas. Warto jednak wiedzieć, gdzie kupić świeże i ekologiczne mięso z kurczaka, oraz po czym można odróżnić je od mięsa niskiej jakości.

29.07.2022 06:55
Medale okolicznościowe - z jakiej okazji?
Medale okolicznościowe - z jakiej okazji?
26.07.2022 16:06
Dieta dla dziecka - jak ją skomponować
Dieta dla dziecka - jak ją skomponować
26.07.2022 11:35    1
Zioła na młodość
Zioła na młodość

Zioła na młodość potrafią przywrócić ciału młodzieńczą energię i bystrość umysłu. Poprawiają wydolność oraz wzmacniają odporność fizyczną i psychiczną, co łącznie sprawia, że czujemy przypływ energii i funkcjonujemy sprawniej. Wśród ziół na młodość szczególnie korzystne działanie mają te o właściwościach antyoksydacyjnych, gdyż to wolne rodniki uszkadzają komórki organizmu, co sprzyja starzeniu. W jakich ziołach je znajdziemy? Na jakie inne działanie ziół warto zwrócić uwagę?

19.07.2022 15:48
Szkolenia dla biznesu z UX. Czy warto?
Szkolenia dla biznesu z UX. Czy warto?

Oferowane dzisiaj szkolenia biznesowe mają naprawdę różną tematykę. Wśród tych cieszących się coraz większą popularnością znajdują się te poświęcone zagadnieniom User Experience, czyli UX. Pojęcie to stosowane jest coraz częściej. Odnosi się do doświadczeń użytkownika, które – jeśli chcemy dobrze sprzedawać jakiś produkt – zawsze powinny być pozytywne. Bazując na zasadach User Experience, można uniknąć poważnych błędów, które skutkują spadkiem zainteresowania produktem, a w konsekwencji sprzedażą na zbyt niskim poziomie.

14.07.2022 14:55
ReklamaStudnie wiercone, pompy ciepła, deszczownie, nawodnienia, tel. 508 046 239, 504 320 592
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: jimmysinghTreść komentarza: https://sway.office.com/s/kuEh0cl09aI9ugKi/embed https://sway.office.com/s/2iIjgj4pBnUqpu4X/embed https://sway.office.com/s/6j1qwcV7tuOhBoE8/embed https://sway.office.com/s/Usen9bwDMhMlSnod/embed https://sway.office.com/s/MtQHnugUkZo3bP2O/embed https://sway.office.com/s/SLZhEIATAVh6FZDK/embed https://sway.office.com/s/VxSNzuSbDzbTJzYc/embed https://sway.office.com/s/q3jBenxzehHyxfan/embed https://sway.office.com/s/FD6haMpmMfPJFwNk/embed https://sway.office.com/s/vBkZkIdPpNBlsx7t/embed https://sway.office.com/s/1JXLtTqUdBWZgKxg/embed https://sway.office.com/s/YPHZ8kVXfWiWkVaB/embed https://sway.office.com/s/EWmBd8dNYkqIdydA/embed https://sway.office.com/s/d81ZJLKfwgTA0S39/embed https://sway.office.com/s/VaTnkhM4HyXGW2Wt/embed https://sway.office.com/s/3pmZy1puu1EaEcHL/embed https://sway.office.com/s/1eo8TeSjNFylOUMv/embed https://sway.office.com/s/quk9yQekEZGgouV6/embed https://sway.office.com/s/Ey3FCuy0AuMDoUSl/embed https://sway.office.com/s/6L7bHWL6ZXh3cCXA/embed https://sway.office.com/s/7P6Q6PpAaCR0bmUY/embed https://sway.office.com/s/rPAJO1Fp6Eey1hsN/embed https://sway.office.com/s/H2juFNDrhcFh8COa/embed https://sway.office.com/s/LV4toB5M5JEBilgq/embed https://play.acast.com/s/62fd293efb364900135bf696 https://play.acast.com/s/62fd29df42527e0012883c2c https://play.acast.com/s/62fd2a37455475001244aa14 https://play.acast.com/s/62fd2aa89402f000131c4997 https://play.acast.com/s/62fd2b12fb364900135bfe09 https://play.acast.com/s/62fd2b5f9402f000131c4cc0 https://play.acast.com/s/62fd2bc5455475001244b116 https://play.acast.com/s/62fd2c20f1847400152aef37 https://play.acast.com/s/62fd2cc89402f000131c5381 https://play.acast.com/s/62fd2d27fb364900135c07af https://play.acast.com/s/62fd2d8542527e0012884c70 https://play.acast.com/s/62fd2df7fb364900135c0ac8 https://play.acast.com/s/62fd2e5f6222e90013b84132 https://play.acast.com/s/62fd2eaae0c13d00122982c0 https://play.acast.com/s/62fd2ef2f1847400152afb3c https://play.acast.com/s/62fd2f3e09ab2b0012e721c7 https://play.acast.com/s/62fd2f88fb364900135c1170Data dodania komentarza: 17.08.2022, 20:33Źródło komentarza: Policjanci uczą dzieci, jak bezpiecznie spędzać wakacjeAutor komentarza: ZzzTreść komentarza: Ubespiecz się .Data dodania komentarza: 17.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Elmar wydał komunikat. Po pożarze zakład wstrzymał produkcjęAutor komentarza: jimmysinghijTreść komentarza: https://play.acast.com/s/62fcd1d942527e001286afb0 https://play.acast.com/s/62fcd2e409158d0012004b15 https://play.acast.com/s/62fcd3e8419d3f00128aa9b9 https://play.acast.com/s/62fcd4cdbb11e5001353d9ca https://play.acast.com/s/62fcd54d6d257100122c613a https://play.acast.com/s/62fcd59afb364900135a7dda https://play.acast.com/s/62fcd6119402f000131acc93 https://play.acast.com/s/62fcd6509402f000131acdbe https://play.acast.com/s/62fcd6974554750012433077 https://play.acast.com/s/62fcd6ca0bb87a00124d79c6 https://play.acast.com/s/62fcd728bb11e5001353e4ba https://play.acast.com/s/62fcd75d42527e001286c741 https://play.acast.com/s/62fcd7a709ab2b0012e59742 https://play.acast.com/s/62fcd7d245547500124335a2 https://play.acast.com/s/62fcd8540fa0cd0012ac784c https://play.acast.com/s/62fcd893fb364900135a8b9e https://play.acast.com/s/62fcd8df0fa0cd0012ac7ad6 https://play.acast.com/s/62fcd90f0fa0cd0012ac7be0 https://play.acast.com/s/62fcd95af184740015297cb4 https://play.acast.com/s/62fcd98f0fa0cd0012ac7e4fData dodania komentarza: 17.08.2022, 14:14Źródło komentarza: Na prostym odcinku drogi uderzył czołowo w inny samochódAutor komentarza: CzłowiekTreść komentarza: Jaka szczególna ostrożność? Jedzie motocyklem bez uprawnień i to 15latek? Bardzo dobra nauczka dla gówniarza.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 12:43Źródło komentarza: Wypadek w Rakowiskach. W zdarzeniu uczestniczył 15-latekAutor komentarza: kibicTreść komentarza: fajny utaletowany chłopakData dodania komentarza: 17.08.2022, 09:34Źródło komentarza: Dawid Nojszewski: - Cieszę się, że zapiszę się w historiiAutor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: Ciekawe ile milionerów Covidowych przez dodatkiData dodania komentarza: 16.08.2022, 17:17Źródło komentarza: Przybyło milionerów w naszym województwie
Reklama
Reklama