Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 13:09
Reklama

Chciał skrócić sobie drogę, wpadł z narkotykami

Za posiadanie środków psychotropowych i kradzież roweru odpowie 26-letni mieszkaniec gminy Łomazy. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności.
Chciał skrócić sobie drogę, wpadł z narkotykami
Przy 26-latku policjanci znaleźli biały proszek. Okazało się, że jest to amfetamina.
Autor: KMP w Białej Podlaskiej

W nocy, z poniedziałku na wtorek, dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że nieznany mężczyzna wszedł na teren jednostki wojskowej i został tam zatrzymany. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie oraz tożsamość intruza. Okazało się, że jest nim 26-letni mieszkaniec gminy Łomazy. Mężczyzna twierdził, że wszedł na teren jednostki, gdyż chciał skrócić sobie drogę.

Mundurowi zwrócili uwagę na rower 26-latka. Odpowiadał bowiem opisowi roweru skradzionego wcześniej z terenu miasta.

- Zachowanie zatrzymanego wskazywało, że może znajdować się pod wpływem narkotyków. Mundurowi ujawnili przy nim woreczek z proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia niemal 70 porcji dealerskich tych narkotyków. Środki zostały zabezpieczone, natomiast 26-latek trafił do policyjnego aresztu. Została pobrana od niego również krew do badań na zawartość substancji zabronionych w organizmie. 26-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie też za popełnione wykroczenia – wyjaśnia oficer prasowy bialskiej policji, komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Czytaj także: Kobieta uprawiała konopie, by się nimi nacierać. Efekt był „piorunujący”

Czytaj też: Był poszukiwany za narkotyki, wpadł za jazdę po alkoholu


 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama