Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 25 czerwca 2022 03:30
Reklama

Tragedia na drodze. 40-latka zginęła na miejscu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Kamień. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas manewru mijania doszło do zderzenia citroena z dołączonym do ciągnika sprzętem rolniczym. Niestety kierująca autem kobieta zmarła na miejscu.
Tragedia na drodze. 40-latka zginęła na miejscu
Kierująca citroenem uderzyła przodem auta w metalowy element zgrabiarki, po czym zjechała na przydrożne pole. Kobiety nie udało się uratować.
Autor: KPP Łuków

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca citroenem w pobliżu zakrętu na drodze wymijała się z jadącym z przeciwka ciągnikiem z doczepioną zgrabiarką. W pewnym momencie kierująca samochodem uderzyła przodem auta w metalowy element zgrabiarki, po czym zjechała na przydrożne pole – informuje asp. szt. Marcin Józwik z KPP w Łukowie.

Niestety kierująca autem 40-latka doznała poważnych urazów, jej życia nie udało się uratować.
CZYTAJ TAKŻE: Rozpoczyna się długi weekend. Będzie więcej patroli na drogach!

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzić śledztwo, które ma ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku. Kierujący ciągnikiem 47-latek w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policja apeluje do rolników poruszających się po drogach, by dbali o właściwe zabezpieczenie i oznakowanie swych pojazdów i dołączonych do nich urządzeń rolniczych. Wszystkim uczestnikom ruchu drogowego przypomina, iż w okresie prac polowych na drodze możemy spotkać poruszające się maszyny rolnicze i w związku z tym należy zachować ostrożność.

CZYTAJ TEŻ: Pijany kierowca potrącił rowerzystę. Ten też jechał na podwójnym gazie


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama