Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 5 lipca 2022 03:00
Reklama

Dachowanie dwóch aut. Siedem osób trafiło do szpitala

Wczoraj po godzinie 19:00 w miejscowości Styrzyniec, samochód marki Seat zderzył się z autem marki Audi. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podczas manewru wyprzedzania, kierujący seatem doprowadził do zepchnięcia audi z drogi i zderzenia pojazdów. W następstwie wypadku 7 osób trafiło do szpitala.
Dachowanie dwóch aut. Siedem osób trafiło do szpitala
W wyniku zderzenia seata z audi samochody dachowały
Źródło: KMP w Białej Podlaskiej

Do wypadku doszło wczoraj na krajowej dwójce. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący seatem 20-letni mieszkaniec Krasnobrodu źle ocenił sytuację podczas manewru wyprzedzania i zaczął mijać znajdujący się przed nim samochód, który także w tej chwili wykonywał manewr wyprzedzania. W konsekwencji seat zepchnął audi z drogi, auta się zderzyły, a później dachowały.

– Audi kierował 20-letni mieszkaniec gminy Nakło nad Notecią. W chwili zdarzenia kierujący samochodami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku do szpitala trafiło 7 osób. W większości skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Poważnych obrażeń doznał 20-letni pasażer audi. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze – wyjaśnia oficer prasowy bialskiej policji, komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Wypadek w Styrzyńcu. Fot. KMP w Białej Podlaskiej
W wyniku wypadku w Styrzyńcu na dk2 siedem osób trafiło do szpitala. Fot. KMP w Białej Podlaskiej

CZYTAJ TAKŻE: Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i potrącił motocyklistę

PRZECZYTAJ: Tragedia na drodze. 40-latka zginęła na miejscu


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dawid 23.06.2022 18:34
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama