Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 03:22
Reklama

Aleksandra Semeryło z brązowym medalem mistrzostw Polski!

Sukcesem swój udział w Mistrzostwach Polski w Ujeżdżeniu zakończyła Aleksandra Semeryło. Zawodniczka, na co dzień trenująca w stajni For Pleasure zdobyła wraz ze swoim koniem Conversano brązowy medal! Gratulujemy!
Aleksandra Semeryło z brązowym medalem mistrzostw Polski!
Sukcesem swój udział w Mistrzostwach Polski w Ujeżdżeniu zakończyła Aleksandra Semeryło. Wraz ze swoim koniem Conversano zdobyła brązowy medal.
Źródło: Archiwum Katarzyny Semeryło

W miniony weekend 17-19 czerwca w Sopocie odbywały się w Sopocie Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu w kategoriach młodzieżowych. Bardzo dobrze zaprezentowała się na nich Aleksandra Semeryło. Młoda zawodniczka ze swoim koniem Conversano startowali w konkurencji młodzik 10-12 lat na dużych koniach i po trzech dniach zaciętej rywalizacji, uplasowali się na 3 miejscu, tym samym zdobywając brązowy medal! To pierwsze zawody tak wysokiej rangi w karierze tej młodej zawodniczki. Wcześniej zdobywała już dwukrotnie Mistrzostwo Województwa Lubelskiego. 

Aleksandra Semeryło (pierwsza z prawej) zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu. Fot. Archiwum Katarzyny Semeryło

Konno jeździ w prowadzonej przez rodziców przydomowej stajni For Pleasure, która znajduje się w Werchlisiu w gminie Janów Podlaski. Jej trenerką jest jej mama Katarzyna Semeryło. Ola ma zaledwie 11 lat, ale już wielkie plany i marzenia, dotyczące jeździectwa. Jest to jej ogromną pasją i poświęca jej wszystkie wolne chwilę – podkreśla trenerka młodej zawodniczki. 

CZYTAJ TAKŻE: Bialscy strażacy potrafią grać w piłkę. W mistrzostwach byli drudzy

ZOBACZ TEŻ: W Białej Podlaskiej rywalizowali w mistrzostwach Polski [GALERIA]
 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama