Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 13:15
Reklama

W walce o zdrowie i piękne ciało

Już ponad tysiąc osób, kobiet i mężczyzn tworzy społeczność wokół gabinetu kosmetycznego Effective Med Biała Podlaska. Salon niedawno obchodził pierwsze urodziny. Z tej okazji odbył się event, na którym nie zabrakło serdecznych życzeń i słodkiego tortu
W walce o zdrowie i piękne ciało
Trzonem gabinetu jest przyjazna, kompetentna kadra wykształconych kobiet, które wiedzą, na czym polega nowoczesna kosmetologia
Autor: nadesłane do redakcji

– Effective Med Biała Podlaska został założony przez kobiety i głównie dla kobiet. Chcieliśmy paniom i panom z Białej Podlaskiej i okolic zaproponować coś innowacyjnego. Nawiązaliśmy współpracę ze światowym liderem wśród dystrybutorów urządzeń kosmetycznych BiNatural. Dlatego w oparciu o innowacyjne urządzenia nowoczesnej technologii kosmetycznej stworzyliśmy ofertę dla każdej kobiety, która świadomie dba o urodę bez względu na wiek – opowiada pomysłodawczyni i założycielka gabinetu Ewa Michalak.

Event odbył się 9 czerwca. - To spotkanie zorganizowałyśmy głównie dla naszych klientek. Chciałyśmy im podziękować za to, że są z nami, że nam zaufały. Oprócz nich przyjechał zespół BiNatural, który tworzą profesjonalne kosmetolożki. To one wspierają nas, doradzają i pomagają – podkreśla właścicielka salonu. Społeczność skupiona wokół salonu świętowała przy słodkim torcie. W kierunku zespołu popłynęły piękne życzenia i gratulacje.

Effective Med to miejsce, w którym zarówno kobieta, jak i mężczyzna poprawiają jakość życia. Dzięki nowoczesnym urządzeniom jesteśmy w stanie poprawić urodę, ale także zdrowie klientki lub klienta. Wyszliśmy poza standardowe ramy, bo wiemy, że osoby stąd potrzebują miejsca, gdzie mogliby się odstresować, poddać relaksującym i upiększającym zabiegom, a także popracować nad poprawą zdrowia. Zależy nam, aby każdy czuł się tu dobrze i w życzliwej atmosferze oderwał się choć na chwilę od codzienności – zaznacza Ewa Michalak. To miejsce także dla mężczyzn. – Nasze zabiegi dedykowane również nowoczesnym panom. Czasy, gdy facet bał się gabinetu kosmetycznego, odchodzą już do lamusa, również w Białej Podlaskiej. Mężczyźni nam zaufali. Tym bardziej, że trzonem naszego gabinetu jest nie tylko zaawansowana technologia urządzeń Bloomea, Epi Lab i Eximia Titanium, ale także przyjazna, kompetentna kadra wykształconych kobiet, które wiedzą, na czym polega nowoczesna kosmetologia.

Lista i cennik zabiegów Epi Lab, Bloomea, Eximia w Effective Med Biała Podlaska znajduje się na stronie www. effective-med.pl. 

Salon dostał nagrodę Bloomea Prestige Institute 2021 za efekty zabiegowe. Taką nagrodę odebrało tylko 10 gabinetów współpracujących z firmą BiNatural. Fot.: nadesłane do redakcji

 

Urządzenia, na jakich pracuje zespół Effective Med:

Urządzenie Epi Lab skutecznie usuwa owłosienie z każdej części ciała. Z Effective-Med laserowa depilacja bikini i miejsc intymnych (a w zasadzie – epilacja, bo już na zawsze), depilacja pach, klatki piersiowej i pleców i mężczyzn, laserowa depilacja nóg staje się niezwykle prosta. Wystarczy kilka zabiegów, aby pozbyć się owłosienia na zawsze. Zabiegi Epi Lab w Effectiv Med  są bezbolesne ze względu na powierzchniowe mrożenie depilowanej skóry. Potwierdzają to liczne opinie zarówno o naszym salonie Effective-Med, jak i recenzje bezbolesnej depilacji laserowej Epi Lab.

Laser diodowy Epi Lab pozwala również na bezinwazyjne (bezdotykowe) usuwanie rumienia twarzy. Co prawda konieczne jest przeprowadzenie przynajmniej czterech zabiegów, jednak efekty usuwania rumienia są zdecydowanie zadowalające.

Effective-Med to również inne innowacyjne zabiegi na twarz Bloomea. W gabinecie skutecznie usuniesz zmarszczki twarzy i wygładzisz skórę. Bloomea również doskonale radzi sobie z usuwaniem lub redukowaniem piegów, przebarwień i blizn po trądziku. W przypadku zabiegów Bloomea ich ilość ustalana jest indywidualnie w zależności od oczekiwanego efektu.

Sztandarowym urządzeniem w studio jest Eximia Titanium. Zabiegi przy pomocy Eximia Titanium skutecznie walczą z najbardziej uciążliwymi niedoskonałościami skóry. Eximia bezinwazyjnie poprawia kondycję skóry, walczy z cellulitem i utratą elastyczności skóry. Eximia Titanium jest bezbolesną i skuteczną pomocą w odchudzaniu i doskonale modeluje sylwetkę. Liczne opinie internautów jednoznacznie potwierdzają, że Eximia Titanium może być dobrą alternatywą nawet dla inwazyjnej chirurgicznej liposukcji.

Czytaj także: Sprawdzamy gdzie studiować? Oto najlepsze uczelnie w Polsce [RANKING]

Czytaj też: Atrakcyjne Dni Drelowa. Będą koncerty, pokaz strongman i freestyle


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama