Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 18:11
Reklama

Nasze zespoły w finale największego turnieju w Europie

Siatkarskie zespoły z Białej Podlaskiej wzięły udział w Arenie Gliwice w 28. Wielkim Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce imienia Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving.
Nasze zespoły w finale największego turnieju w Europie
Zespoły z Białej Podlaskiej wzięły udział w 28. Wielkim Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce imienia Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving
Autor: Fot. SKS Szóstka TPS/UKS Serbinów

W największym turniej minisiatkówki w Europie walczyły aż 192 drużyny z całego kraju, które rywalizowały w kategorii „dwójek”, „trójek” i „czwórek” dziewcząt i chłopców. Wcześniej przez prawie dziesięć miesięcy toczyła się rywalizacja w turniejach miejskich, eliminacjach wojewódzkich i finałach wojewódzkich, zagrało w nich blisko 45 tysięcy młodych adeptów siatkówki. – Jestem niezmiernie szczęśliwy, widząc tłumy młodzieży biorące udział w tak pięknym przedsięwzięciu. Atmosfera towarzysząca turniejom każdego szczebla KINDER Joy of moving jest niepowtarzalna. Wiem, co mówię, bo przez lata miałem zaszczyt być ambasadorem tego turnieju. Jestem dumny, że nasza dyscyplina wzbudza w dzieciach i młodzieży tyle pozytywnych emocji – mówił Sebastian Świderski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Każdy zawodnik i trener otrzymał w Gliwicach koszulkę z napisem „Finalista” oraz medal dla finalisty i dyplom dla finalisty. Uczestników turnieju odwiedzili zaproszeni goście, w tym Rafał Szymura, przyjmujący siatkarskiej reprezentacji Polski. Z zespołów siatkarek SKS Szóstka TPS Biała Podlaska w zawodach w Gliwicach „czwórka” zajęła 11. miejsce w turnieju na 32 drużyny, w składzie: Anna Borys, Laila Świderek, Tamara Gaponiuk, Izabela Mróz, Zofia Sawicka, Lena Smoleń oraz wypożyczona z klubu Dragon Wojcieszków Julia Latoch; nasza „trójka” zajęła 22. miejsce na 32 drużyny w składzie: Agata Tarasiuk, Karolina Nuszkaluk, Michalina Sadowska, Zofia Jabłońska, Aleksandra Dek, natomiast „dwójka” zajęła 23. miejsce na 32 drużyny, w składzie: Maria Korneluk, Joanna Sawicka, Maja Pasieka, Paulina Janicka. Trenerzy: Bożena i Grzegorz Gajewscy, Grzegorz Piszcz. Zawodniczki naszego klubu są uczennicami Szkoły Podstawowej numer 6 w Białej Podlaskiej  i uczestniczą w programie Siatkarskie Ośrodki Szkolne Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Z drużyn siatkarzy UKS Serbinów Biała Podlaska w finałach „dwójka” zajęła 30. miejsce, „trójka” – 23. miejsce, a „czwórka” – 29. miejsce. Nasi finaliści to Adrian Sadowski, Szymon Smoliński, Michał Jasiński, Bartosz i Michał Gwiaździńscy, Wiktor Najdyhor, Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Piotr Głuchowski, Jakub Jurkowski, Hubert Mościcki, Oskar Chrościcki z Nałęczowa, Karol Karwowski z Międzyrzeckiej Trójki. Trenerzy: Joanna Biała-Sobieraj, Paweł Wasiak, Przemysław Chrościcki.  

 Zwycięzcy turnieju w Gliwicach, dziewczęta: „dwójki” - UKS Volley 34 Łódź/Lider Konstantynów Łódzki, „trójki” - MKS Dwójka Zawiercie, „czwórki” - UKS 17 Kalisz; chłopcy: „dwójki” - BKS Chemik Bydgoszcz I, „trójki” - KS Arena Tomaszów Mazowiecki, „czwórki” - Trefl Gdańsk.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaStudnie wiercone, pompy ciepła, deszczownie, nawodnienia, tel. 508 046 239, 504 320 592
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja67Treść komentarza: Po meczu mam 3 wnioski. 1. drużyna prezentuje się po raz drugi bardzo pozytywnie, a to nie może być przypadek. 2. murawy wykonanej przez zachwalaną przez rzeczniczką i samego prezydenta miasta firmę tel - bruk nie jest w stanie uratować nikt, bo pod kilku centymetrową jest warstwa ziemi-betonu. 3. miał być stadion na miarę potrzeb a wyszła trybunka która spełniła oczekiwania ok.1000 osób w sytuacji gdy transmisję na YouTube obejrzało 6000 tyś.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 16:21Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: PiknikTreść komentarza: A niby co się działo na trybunach? Sędzia musiał przerwać mecz, bo ktoś rzucił piroData dodania komentarza: 14.08.2022, 14:05Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: czy to korner czy to rogTreść komentarza: Wiecej piszecie o kibicach racach i o tym co sie dzialo na trybunach niz o tych wspanialych chlopakach z Podlasia.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 13:14Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: *":'"Treść komentarza: Polowanie czas zacząć .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 12:49Źródło komentarza: Nocny pożar w przetwórni ryb. Szacowane straty to 1,5 mln złAutor komentarza: eyutyiouypTreść komentarza: https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/one-piece-film-red-full-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/bullet-train-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/thor-love-and-thunder-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/top-gun-maverick-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/nope-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/beast-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/dragon-ball-super-hero-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.hybrid-analysis.com/sample/7c7381606bd2aa6115c36d608b4953802795eff32a00f64039c9c0094ff79bb8 https://blog.ineuron.ai/Compound-versus-Recurve-Armbr-ste-yYcrKmzpAf https://ameblo.jp/yinileon/entry-12758690241.html https://dataverse.harvard.edu/dataverse/avec-un-classique/ http://herbarium.biol.sc.edu/floracaroliniana/checklists/checklist.php?cl=1827 https://www.onfeetnation.com/photo/albums/hsjhksdkjduwyrjhdask http://allabouturanch.com/forum/topics/ydgkhgshd6 https://github.com/tersengat/naerti-ts-inaaghmdeg-gadabrunebuli-arbalet-i/blob/main/README.md https://okcheartandsoul.com/news/maggior-parte-di-questi-sono/ https://nashkursk.com/events/s-tochki-zreniia-udobstva-blochnye-luki/44029/ https://www.vbtc.news/politics/sostavnye-i-rekursivnye-arbalety/5891/Data dodania komentarza: 13.08.2022, 21:29Źródło komentarza: Gmina Drelów
Reklama
Reklama
Reklama