Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 04:39
Reklama

Premiera: Posłuchaj kolejnego singla Teresy Czekaj

Już 8 lipca nastąpi premiera kolejnego singla Teresy Czekaj. Bialska artystka w swoim najnowszym utworze "Życie chwilą", chce przekazać, jak ważne jest, byśmy byli w pełni obecni tu i teraz. Zachęcamy do przesłuchania najnowszej piosenki artystki.
Premiera: Posłuchaj kolejnego singla Teresy Czekaj
Już 8 lipca nastąpi premiera kolejnego singla Teresy Czekaj. Najnowszy utwór bialskiej artystki nosi tytuł "Życie chwilą"
Źródło: Teresa Czekaj/Facebook

Już 8 lipca o godz. 17:00 premierę będzie miał najnowszy singiel bialskiej artystki Teresy Czekaj. Tytuł jej najnowszego utworu brzmi "Życie chwilą",  a piosenkarka jest też autorką tekstu. Poprzez tekst piosenki chcę przekazać odbiorcom, jak bardzo ważne jest, abyśmy byli w pełni obecni tu i teraz. Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma; zatem warto wybrać życie bieżącą chwilą. Życie chwilą jest bowiem kluczem do świata miłości, szczęścia, spokoju, radości i jest naszym naturalnym stanem umysłu – podkreśla Teresa Czekaj.

Utworu będzie można posłuchać na YouTube oraz innych znanych platformach muzycznych: Spotify, Apple Music, Deezer, Amazon Music, Tidal. Piosenka jest efektem współpracy Teresy Czekaj z muzykami z wytwórni muzycznej Delphy Records w Warszawie.

Przypomnijmy, w kwietniu tego roku ukazał się singiel bialskiej piosenkarki o tytule "Widoki jak sen".

Teresa Czekaj to kobieta wielu talentów i prawdziwy człowiek-orkiestra. W 2020 r. wystąpiła w „Szansie na sukces” w odcinku z Izabelą Trojanowską, śpiewając utwór pt. „Brylanty”. W roli modelki można ją było zobaczyć podczas Ogólnopolskiej Gali „Kobieta i Mężczyzna po polsku”, która odbyła się w Warszawie. Brała udział w teledysku zespołu Cyrk Deriglasoff do piosenki „Córki nie ma w domu”, gdzie odegrała rolę Kobiety z Brodą. Swoje epizody miała też na małym i dużym ekranie. Mogliśmy zobaczyć ją w serialu „To nie koniec świata” oraz w filmach „Miłość na zakręcie” oraz „Aktorka”, który zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie filmów krótkometrażowych. Zagrała również epizodyczną rolę w obrazie „Basia z Podlasia” w reżyserii Aleksandra Dembskiego.

Od wielu lat jej pasją jest też teatr. Od 2016 roku występuje w bialskim Teatrze Słowa. Grała m.in. Anioła w spektaklu pt. „Igraszki z diabłem” Jana Drdy czy w roli Racheli w „Weselu”. Można było ją zobaczyć na scenie Teatru Collegium Civitas w Warszawie.

Śpiewała też w chórze przy Bialskim Centrum Kultury oraz występowała z lokalnym kabaretem „TEN”

Na koncie ma też już jeden teledysk. Nagrała go do utworu Krystyny Prońko „Jesteś lekiem na całe zło”.  Brała udział w Warsztatach Technik Wokalnych „Voice and More” w Warszawie, prowadzonych przez Olgę Szwajgier, Jacka Hałasa, Juliusza Dzienkiewicza i Sebastiana Madejskiego, które zostały zakończone nagraniem studyjnym.

PRZECZYTAJ: Premiera singla Teresy Czekaj. Posłuchaj „Widoków jak sen”

CZYTAJ TEŻ: Kinga triumfuje w Hiszpanii! To jej 7. międzynarodowy sukces


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama