Funkcjonariusze bialskiej komendy, zwalczający przestępczość przeciwko mieniu, ustalili, że na parkingu jednego z bialskich supermarketów sprzedawane są perfumy z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi znanych marek. Ich ustalenia się potwierdziły. Podczas prowadzonych czynności odnaleźli i zabezpieczyli nielegalny towar. W sumie ponad 30 sztuk perfum.
- Stoisko to obsługiwał 35-letni obywatel Rumunii. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Policjanci ustalają teraz wszystkie okoliczności tej sprawy. Zgodnie z ustawą „Prawo własności przemysłowej”, przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2 – informuje oficer prasowy bialskiej policji, komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.
Czytaj także: KAS zajęła nielegalne automaty do gier hazardowych
Czytaj też: Poprosił o drobne na piwo, a potem ukradł portfel



![Szkoła w Małaszewiczach zaprezentowała nowoczesna edukację [ZDJECIA] Szkoła w Małaszewiczach zaprezentowała nowoczesna edukację [ZDJECIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-szkola-w-malaszewiczach-zaprezentowala-nowoczesna-edukacje-zdjecia-1770882782.jpg)

![Gmina Biała Podlaska. Dobra zabawa w czasie II Zlotu Morsów [GALERIA ZDJĘĆ] Gmina Biała Podlaska. Dobra zabawa w czasie II Zlotu Morsów [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-gmina-biala-podlaska-dobra-zabawa-w-czasie-ii-zlotu-morsow-galeria-zdjec-1770725778.jpg)










Napisz komentarz
Komentarze