Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 12:56
Reklama

Gwiazda disco polo na dożynkach. Grupa Boys zagra w Kolembrodach!

W Kolembrodach w gminie Komarówka Podlaska odbędą się w tym roku dożynki powiatu radzyńskiego. Gwiazdą wieczoru będzie grupa BOYS.
Gwiazda disco polo na dożynkach. Grupa Boys zagra w Kolembrodach!
Gwiazdą wieczoru na dożynkach w Kolembrodach będzie formacja BOYS
Źródło: http://www.boys.art.pl

Święto plonów pod patronatem starosty radzyńskiego i wójta gminy Komarówka Podlaska obędzie się 28 sierpnia. Zainauguruje je msza święta w kolembrodzkim sanktuarium maryjnym. O 12.30 korowód dożynkowy przejdzie na plac, gdzie  odbędzie się główna uroczystość i prezentacja wieńców wszystkich gmin powiatu.

Od godz. 14.30 trwać będzie zabawa, połączona z występami artystycznymi. Gwiazdą wieczoru tegorocznego powiatowego święta plonów będzie znana od dziesiątków lat formacja piscopolowa BOYS.

Podczas dożynek swoje wyroby prezentować mogą chętni wystawcy. Zainteresowani udziałem w dożynkach mogą się zgłaszać po informacje dzwoniąc do Urzędu Gminy w Komarówce Podlaskiej : 83-353-50-04 lub 83-353-50-39, lub kontaktować na adres e-mail: [email protected]

CZYTAJ TAKŻE: Krystian Ochman wystąpi w Białej Podlaskiej! Mamy dla Was bilety

CZYTAJ TAKŻE: Studzianka: pokazali, jak się kiedyś wyglądały żniwa


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama