Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 12:50
Reklama

Wystawa nostalgicznych fotografii przyrody autorstwa Artura Tabora

Miejscowy ośrodek kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Artura Tabora pt. "Bug – pejzaż nostalgiczny". Słowo Podlasia jest patronem medialnym wydarzenia. Zdjęcia tragicznie zmarłego w 2010 roku, jednego z najwybitniejszych polskich fotografów przyrody, będzie można oglądać do 16 września.
Wystawa nostalgicznych fotografii przyrody autorstwa Artura Tabora
Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Artura Tabora pt. "Bug – pejzaż nostalgiczny"
Źródło: GOK Janów Podlaski

Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim zaprasza na wystawę fotografii Artura Tabora pt. "Bug – pejzaż nostalgiczny". Wernisaż odbędzie się 5 sierpnia o godz. 19:00 w siedzibie janowskiego GOK-u.

CZYTAJ TEŻ: Muzyka i kultura z różnych stron świata zagości nad Bugiem

Artur Tabor to jeden z najwybitniejszych polskich fotografów przyrody. Urodził się w Radomiu w 1968 r. Ukończył Akademię Podlaską w Siedlcach. Od młodości był zafascynowany twórczością Włodzimierza Puchalskiego, który był dla niego niedościgłym wzorem. Fotografia przyrodnicza była wielką pasja jego życia. Przez wiele lat współpracował z czasopismami o tematyce przyrodniczej w Polsce, takimi jak m.in. Zwierzaki, Echa Leśne, Głos Lasu, Brać Łowiecka, Łowiec Polski, National Geographic, oraz agencjami zachodnimi m.in. z BBC (Nature Picture Library). Specjalizował się w fotografowaniu i filmowaniu zwierząt w ich naturalnym środowisku, szczególnie ptaków. Zginął tragicznie w 2010 roku w Mongolii podczas realizacji kolejnego filmu.

PRZECZYTAJ: Mieszkaniec: "Wojsko zniszczyło drogę". Wójt: "Droga jest przejezdna"


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama