Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 18:22
Reklama

19-latek ukradł współlokatorom gotówkę, wędlinę i arbuza

Bialscy policjanci zatrzymali 19-latka, podejrzanego o włamanie do jednego z pokoi, w wynajmowanej przez niego stancji. Złodziej wykorzystał nieobecność pozostałych domowników, kradnąc im gotówkę oraz wędlinę z lodówki. Połakomił się też na arbuza. Chcąc odsunąć od siebie podejrzenia, twierdził, że ktoś włamał się także do jego pokoju.
19-latek ukradł współlokatorom gotówkę, wędlinę i arbuza
19-latek podejrzany jest o włamanie do pokoju swoich współlokatorów
Autor: Archiwum/Ilustracyjne

Pod koniec lipca, bialscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące włamania do domu jednorodzinnego wynajmowanego jako stancja. Pokrzywdzeni relacjonowali, że złodziej wszedł przez balkon, po czym wyłamując drzwi dostał się do ich pokoju. Sprawca skradł gotówkę oraz wędlinę z lodówki, a także arbuza.

Z relacji kolejnego z mieszkańców stancji wynikało, że łupem włamywacza padły także jego rzeczy, a mianowicie telefon i dokumenty.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu. Mundurowi zauważyli nieścisłości w przekazanych informacjach. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że udział w kradzieży może mieć 19-letni mężczyzna, któremu podobno skradziono telefon i dokumenty. Policjanci znaleźli w jego pokoju rzekomo skradzione mu urządzenie.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. W trakcie rozmowy przyznał, że tego dnia przebywał razem z pokrzywdzonym u znajomego. W pewnym momencie wrócił na stancję, gdzie włamał się do jego pokoju. Po tym, wrócił na wspólną imprezę. O dalszym losie amatora cudzego mienia zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – tłumaczy oficer prasowy bialskiej policji, komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Czytaj także: Wezwali policjantów do kolizji, skończyło się zatrzymaniem

Czytaj też: 35-latek był poszukiwany. Wpadł z narkotykami


 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaStudnie wiercone, pompy ciepła, deszczownie, nawodnienia, tel. 508 046 239, 504 320 592
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja67Treść komentarza: Po meczu mam 3 wnioski. 1. drużyna prezentuje się po raz drugi bardzo pozytywnie, a to nie może być przypadek. 2. murawy wykonanej przez zachwalaną przez rzeczniczką i samego prezydenta miasta firmę tel - bruk nie jest w stanie uratować nikt, bo pod kilku centymetrową jest warstwa ziemi-betonu. 3. miał być stadion na miarę potrzeb a wyszła trybunka która spełniła oczekiwania ok.1000 osób w sytuacji gdy transmisję na YouTube obejrzało 6000 tyś.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 16:21Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: PiknikTreść komentarza: A niby co się działo na trybunach? Sędzia musiał przerwać mecz, bo ktoś rzucił piroData dodania komentarza: 14.08.2022, 14:05Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: czy to korner czy to rogTreść komentarza: Wiecej piszecie o kibicach racach i o tym co sie dzialo na trybunach niz o tych wspanialych chlopakach z Podlasia.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 13:14Źródło komentarza: Podlasie kontra Wieczysta: To były wielkie emocje!Autor komentarza: *":'"Treść komentarza: Polowanie czas zacząć .Data dodania komentarza: 14.08.2022, 12:49Źródło komentarza: Nocny pożar w przetwórni ryb. Szacowane straty to 1,5 mln złAutor komentarza: eyutyiouypTreść komentarza: https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/one-piece-film-red-full-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/bullet-train-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/thor-love-and-thunder-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/top-gun-maverick-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/nope-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/beast-2022-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.yunusmasters.ait.ac.th/profile/dragon-ball-super-hero-full-movie-at-home-with-sub/profile https://www.hybrid-analysis.com/sample/7c7381606bd2aa6115c36d608b4953802795eff32a00f64039c9c0094ff79bb8 https://blog.ineuron.ai/Compound-versus-Recurve-Armbr-ste-yYcrKmzpAf https://ameblo.jp/yinileon/entry-12758690241.html https://dataverse.harvard.edu/dataverse/avec-un-classique/ http://herbarium.biol.sc.edu/floracaroliniana/checklists/checklist.php?cl=1827 https://www.onfeetnation.com/photo/albums/hsjhksdkjduwyrjhdask http://allabouturanch.com/forum/topics/ydgkhgshd6 https://github.com/tersengat/naerti-ts-inaaghmdeg-gadabrunebuli-arbalet-i/blob/main/README.md https://okcheartandsoul.com/news/maggior-parte-di-questi-sono/ https://nashkursk.com/events/s-tochki-zreniia-udobstva-blochnye-luki/44029/ https://www.vbtc.news/politics/sostavnye-i-rekursivnye-arbalety/5891/Data dodania komentarza: 13.08.2022, 21:29Źródło komentarza: Gmina Drelów
Reklama
Reklama
Reklama