Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 14:34
Reklama

Chciał naprawić kombajn. Maszyna urwała mu dłoń

Do nieszczęśliwego wypadku podczas naprawy kombajnu doszło na terenie gminy Piszczac. 22-latek usuwając awarię maszyny, włożył dłoń w otwór czyszczenia rury zsypu zboża. W wyniku tego pracująca maszyna ucięła dłoń mężczyzny. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 22-latek znajdował się pod wpływem alkoholu.
Chciał naprawić kombajn. Maszyna urwała mu dłoń
Poszkodowany został przetransportowany do szpitala śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego
Autor: archiwum

W minioną sobotę, 6 sierpnia dyżurny terespolskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło podczas naprawy kombajnu zbożowego. – Do zdarzenia doszło na terenie gminy Piszczac. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni mieszkaniec tej gminy, nie zachowując środków ostrożności, włożył dłoń w otwór, gdzie znajduje się ślimak do wyrzutu zboża. W wyniku zdarzenia pracująca maszyna urwała dłoń mężczyźnie – przekazuje oficer prasowa bialskiej policji Barbara Salczyńska-Pyrchla.

W chwili zdarzenia 22-latek był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego. – Obecnie ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia. Apelujemy też o rozwagę i ostrożność podczas obsługi niebezpiecznych urządzeń i narzędzi. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi, a także rutyna może doprowadzić do nieszczęścia. Pamiętajmy też by prac nie wykonywać nigdy pod wpływem alkoholu – przypomina komisarz.

CZYTAJ TEŻ: Zderzenie dwóch aut. Siedem osób trafiło do szpitala

CZYTAJ TAKŻE: Święto Wojska Polskiego w centrum miasta


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła go i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama