Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:19
Reklama

Trener Artur Renkowski: - Po meczu w Chełmie pozostał niedosyt

Na inaugurację nowego sezonu w trzeciej lidze piłkarze Podlasia Biała Podlaska zremisowali w Chełmie z rywalami z miejscowej Chełmianki 2:2. Spotkanie dla "Słowa Podlasia" ocenił trener bialskiej drużyny, Artur Renkowski.
Trener Artur Renkowski: - Po meczu w Chełmie pozostał niedosyt
Trener Podlasia, Artur Renkowski: - Po meczu w Chełmie pozostał niedosyt
Autor: Fot. Arkadiusz Kielar

- Zdawaliśmy sobie sprawę z siły Chełmianki w ofensywie - mówi Artur Renkowski. - Pierwsza połowa meczu w Chełmie w naszym wykonaniu była bardzo dobra, była wysoka intensywność, brakowało tylko czasem konkretów po odbiorze piłki. Pierwsza część spotkania mogła zakończyć się jeszcze lepszym dla nas wynikiem (do przerwy Podlasie prowadziło 1:0 - przyp. AK). Druga połowa rozpoczęła się dla nas niby dobrze, bo mieliśmy rzut karny, szkoda że nie udało się go wykorzystać, ale Maciek Wojczuk jeszcze nie raz nas uratuje i odkuje się za tego niewykorzystanego karnego w meczu z Chełmianką. Zespół z Chełma zagrażał nam ze stałych fragmentów gry, straciliśmy trochę kontrolę nad meczem, który zrobił się szarpany i otwarty. Mieliśmy sytuacje na bramkę na 2:3, można było zdobyć tego decydującego gola. Jest wiele rzeczy do analizy, jest wiele dobrych, ale są i słabsze, które trzeba wyeliminować. Ja od początku podkreślałem, że w tydzień czy dwa nie da się wszystkiego idealnie dopracować, potrzebujemy czasu, zespół został przebudowany, w podstawowym składzie pojawiło się kilku nowych zawodników. Przyznam, że po meczu w Chełmie, po tym remisie, pozostał niedosyt, podczas powrotu do domu panowała trochę cisza, dało się odczuć w zespole niedosyt po spotkaniu. Zagraliśmy przeciwko drużynie prowadzonej przez mojego byłego trenera z Podlasia, Tomasza Złomańczuka, którego dobrze wspominam, byłem u niego podstawowym zawodnikiem. Teraz czeka nas mecz na naszym stadionie z Wieczystą Kraków (w sobotę 13 sierpnia o godzinie 19.57), zespołem, w którym nie brakuje zawodników z przeszłością w wyższych ligach, w tym także byłych reprezentantów Polski. Zapowiada się piłkarskie święto.  


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu PodlaskimAutor komentarza: Małgorzata MościckaTreść komentarza: Oddam trzy rowery tylko ktoś musi je odebrać bo nie mam czym ich przetransportowacData dodania komentarza: 27.09.2022, 22:44Źródło komentarza: Masz zbędny rower? Daj mu drugie życie i pomóż potrzebującym!
Reklama
Reklama
Reklama